Przemysław Czarnecki

i

Autor: East News Przemysław Czarnecki

Oświadczenie majątkowe

Poseł PiS Przemysław Czarnecki pijany spędził noc w izbie wytrzeźwień, choć ma trzy mieszkania

2022-10-21 12:02

Ubiegłej nocy policja zabrała nieprzytomnego posła PiS Przemysława Czarneckiego (prywatnie syna znanego europosła PiS Ryszarda Czarneckiego) z przystanku w Wilanowie. Z nieoficjalnych ustaleń TVN Warszawa wynika, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. To nie pierwszy raz, kiedy o pośle PiS jest głośno. Wcześniej, w sylwestra 2018/2019, został on oskarżony o uszkodzenie ciała. Miał dźgnąć nożem swojego przyjaciela, który próbował uchronić siebie i żonę polityka przed ciosem. Co poseł wpisał do oświadczenia majątkowego?

Oświadczenie majątkowe posła Przemysława Czarneckiego

Jak się okazuje, to nie na izbie wytrzeźwień poseł PiS powinien spędzać noc. W najnowszym oświadczeniu majątkowym Przemysław Czarnecki zgłosił mieszkanie 35 mwk o wartości 300 tys. zł. Jest też drugie mieszkanie o wartości 600 tys. zł., o powierzchni 70 mkw. Poseł posiada również samochód z 2006 r. Land Rover Sport, a także kredyt hipoteczny w PKO BP i  skromne oszczędności, tj. 250 dolarów i 3,5 tys. zł. Ma również wykupioną polisę emerytalno-ubezpieczeniową na sumę 25 tys. zł. Jednym ze źródeł dochodu posła PiS , oprócz diety poselskiej, jest ten z tytułu najmu w wysokości 5422,18 zł. Poseł jest też członkiem rady nadzorczej Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego, za co nie pobiera wynagrodzenia.

Znaleźli go na przystanku, miał 2 promile

Jak informuje Super Express, nad ranem służby zostały poinformowane o nieprzytomnej osobie na rogu ulic Ledóchowskiej i Branickiego na warszawskim Wilanowie. Okazało się, że mężczyzna to poseł PiS Przemysław Czarnecki. Leżał nieprzytomny w pobliżu jednego z przystanków autobusowych. Po oględzinach ratownicy nie stwierdzili żadnych urazów ani dolegliwości zagrażających zdrowiu, polityk był za to nietrzeźwy. Został wezwany patrol policji, który przejął Przemysława Czarneckiego i zgodnie z procedurami w takich wypadkach, zabrano go na izbę wytrzeźwień na ulicy Kolskiej w Warszawie. Poseł PiS miał mieć ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Pieniądze to nie wszystko - Przemysław Litwiniuk
Sonda
Czy Ty lub ktoś w Twojej rodzinie zmagał się z alkoholizmem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze