Poważna awaria w mBanku. Problemy z przelewami i nie tylko. Klienci są wściekli!

2021-05-29 20:03

Klienci mBanku są wściekli i od kilkunastu godzin zgłaszają na Facebooku banku problemy z ekspresowymi przelewami oraz BLIK-iem. To nie pierwsza awaria znanej marki. Bank potwierdził poważną awarię i pracuje nad jej rozwiązaniem. Na Facebooku pojawiła się aktualizacja. Niestety, klienci znów ucierpią. Bank wyłączył pewne funkcje i przeprasza za utrudnienia. Sprawdź, czego dotyczy awaria, co działa, a co nie w mBanku.

To nie pierwsza poważna awaria w mBanku. W lutym 2021 klientom znikały pieniądze z konta. Bank wyjaśnił, jak do tego doszło. W zeszłym roku klienci mBanku otrzymali dziwnie wiadomości push na swoje telefony. Zgłaszali również problemy z aplikacją mobilną. Klienci żartowali wtedy z wpadki banku, która szybko stała się memem. Tym razem użytkownicy zgłaszają na Facebooku mBanku problemy z ekspresowymi przelewami oraz BLIK-iem.

Klienci są niecierpliwi i żądają wyjaśnienia oraz szybkiej reakcji na awarię:

Kiedy zostanie naprawiony BLIK? Czekam na przelew od wczoraj...

- Kiedy cokolwiek będzie można zrobić? Żaden przelew, Blik szybki do was nie dochodzi. Tak trudno jest wysłać komunikat o tym ze nie potraficie tego naprawić?

- U mnie to samo. Na czacie pracownik informuje, że naprawa awarii potrwa max kilkanaście minut, tymczasem od 3 godzin żadnej zmiany.

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny protestował przed siedzibą PGE

Poważna awaria w mBanku. Aktualizacja

Aktualizacja, godz. 20:23

- Przelew ekspresowy znów mknie szybko między rachunkami, a BLIKIEM możecie przelewać szybko pieniądze, gdy znacie jedynie numer telefonu odbiorcy. Wszystkie formy transferu środków działają już w należyty sposób.

Bank o 16:44 poinformował na Facebooku o pracy nad naprawieniem awarii:

  • Przelewy ekspresowe i przelewy BLIK tymczasowo WYŁĄCZONE!
  • Opłaty za opóźnione przelewy ekspresowe mBank zwróci klientom na konta po weekendzie
  • Płatności BLIKIEM i standardowe przelewy działają

ZOBACZ: Domy gwiazd: Tak mieszka Weronika Rosati w Los Angeles

Sonda
Która kobieta powinna znaleźć się na banknocie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze