Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

GIGANTYCZNE zarobki w Lidlu. Nie uwierzysz, ile zarabia kasjer

2021-02-12 12:51

Zarobki w Lidlu rosną. Sieć oficjalnie informuje o podwyżkach. Pracownik sklepu może otrzymywać miesięcznie blisko 5 tys. zł wynagrodzenia. W tym roku na podwyżki i nagrody sieć przeznacza ponad 120 mln zł. Ile się zarabia w Lidlu?

Zarobki w Lidlu w 2021 roku. Zastanawiasz się, ile zarabia się w Lidlu? Jaka jest pensja kasjera? A ile zarabia kierownik sklepu? Lidl Polska poszukiwać będzie w 2021 r. ponad 2600 pracowników sklepów, centrów dystrybucji oraz centrali. I jakie wynagrodzenia oferuje w tych ofertach pracy? Lidl Polska  w oficjalnym komunikacie podkreśla, że docenia zaangażowanie pracowników, oferując im wysokie zarobki – znacznie wyższe od średnich wynagrodzeń w handlu. Jakie to są kwoty? Jak podaje Lidl Polska, z początkiem marca 2021 r. pracownicy sklepów będą zarabiać od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3 650 zł brutto do 4 550 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 900 zł brutto do 4 800 zł brutto.

Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia. Pomimo wysokich kosztów oraz licznych wyzwań związanych z prowadzeniem działalności handlowej w dobie pandemii zarząd firmy postanowił uhonorować także wkład i zaangażowanie wszystkich pracowników firmy. Każda osoba o minimum półrocznym stażu pracy otrzyma jednorazową nagrodę roczną w wysokości od 50% do 100% wartości wynagrodzenia. Na same podwyżki oraz nagrody roczne firma wyda w 2021 r. ponad 120 mln zł.

500 plus nie dla BOGACZY

Hotelarze sa gotowi by przyjąć gości!
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze