Sylwester Latkowski

i

Autor: VIPHOTO/East News

Premiera filmu Latkowskiego "Taśmy Amber Gold". Gdzie i o której oglądać dokument?

2021-01-13 12:18

"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" to tytuł nowego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego. Premiera filmu odbędzie się 13 stycznia o godzinie 20.35. Gdzie można obejrzeć film o jednej z największych afer ostatnich lat?

- W 2019 roku zapadł wyrok w tej sprawie i dla wielu oznacza to koniec afery Amber Gold. Nie dla mnie. To będzie moja opowieść. Obejrzyjcie film i już sami ułóżcie sobie układankę - zapowiedział Sylwester Latkowski.

"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" to nowy film Sylwestra Latkowskiego, który ma ujawnić nieznane kulisy afery Amber Gold. Dziennikarz zdradził, że dysponuje wieloma nagraniami, które rzucają nowe światło na sprawę. Dokument Latkowskiego o Amber Gold ma trwać dwie godziny i przedstawić wyniki śledztwa, które autor prowadził przez osiem lat.

Gdzie oglądać "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy"?

Film 13 stycznia o godz. 20.35 wyemituje TVP1 i TVP Info.

Emeryt kupił garnki od naciągaczy. Komornik ZABRAŁ MU EMERYTURĘ! Co wolno windykacji?

Latkowski oskarża i podaje nazwiska: Zanussi, Szyc, Wojewódzki

"Sylwester Latkowski Trójmiasto nazywa małą Sycylią, bo tutaj świat przestępczy krzyżuje się z polityką, władzą samorządową, policją, służbami specjalnymi, prokuratorami i sędziami, wielkim i małym biznesem. Są dobrze zorganizowani. Można powiedzieć, że nawet zdyscyplinowani. Od lat pilnują, by nie wkradł się tutaj chaos. Wszystko dzieje się po cichu. Czy teraz coś się zmieni? Latkowski przedstawia swoje dziennikarskie śledztwo, które prowadził przez osiem lat. Po raz pierwszy zaprezentuje nieznane dotąd nagrania. Większość jego rozmówców chciała coś ukryć i zatrzeć po sobie ślady przestępczego działania. Czy skutecznie?" - czytamy w zapowiedzi filmu TVP.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze