Zwycięzcy Złotych Laurów Super Biznesu 2020

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/ SUPER EXPRESS Zwycięzcy Złotych Laurów Super Biznesu 2020

Prezes PKN Orlenu Daniel Obajtek złożył wyjątkowe życzenia! [WIDEO]

2020-11-27 19:24

Za nami już siódme rozdanie prestiżowych nagród gospodarczych Złoty Laur "Super Biznesu". W tym roku uroczysta gala była wyjątkowa i niezwykła nie tylko ze względu na formę online wymuszoną pandemią, ale również z okazji 10-lecia "Super Biznesu". Do okrągłego jubileuszu naszej redakcji nawiązał prezes PKN Orlenu.

W tym roku Złote Laury były przyznawane w dwóch kategoriach specjalnych: OSOBOWOŚĆ ROKU oraz FIRMA 10-LECIA. Te drugie wyróżnienie otrzymała firma PKN Orlen, a statuetka powędrowała w ręce prezesa spółki Daniela Obajtka. - Bardzo dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie. To jest wyróżnienie dla całej firmy. To jest bardzo ważne dla nas wyróżnienie. Złoty laur dziesięciolecia, to tak naprawdę kwintesencja 10 lat firmy, która bardzo dynamicznie się rozwijała i mocno inwestowała. Dziś możemy wprost powiedzieć, że PKN Orlen jest to najbardziej wartościowa polska marka, która reprezentuje nas w Polsce, jak i również na całym świecie - argumentował laureat.

ZOBACZ TAKŻE: Złote Laury Super Biznesu rozdane! [ZDJĘCIA]

Prezes PKN Orlen złożył Super Biznesowi życzenia na 10-lecie powstania

Prezes Orlenu nawiązał również do okrągłego jubileuszu 10-lecia "Super Biznesu". - Korzystając z okazji, że “Super Biznes” świętuje 10-te urodziny, chciałem życzyć następnych 10 i 100 lat tak wspaniałego funkcjonowania i bycia głosem przedsiębiorców w świecie biznesu - dodał szef paliwowej spółki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany