Prezes sieci Lewiatan: Chcemy osiagnąć ponad 20 mld zł obrotów [WIDEO]

2019-10-08 14:58
Wojciech Kruszewski, Prezes Zarządu, Lewiatan Holding. Kongres 590 Rzeszów
Autor: Beata Olejarka

Konkurencja ze strony zagranicznych sieci handlowych w Polsce jest ogromna. Mimo tej przewagi Lewiatan zbudował sobie solidną pozycję na rynku. Prezes Lewiatan w rozmowie z "Super Biznesem" podsumowuje 25-lat działalności sieci oraz zdradza w jaki sposób radzi sobie z konkurencją.

- Modyfikujemy swoje strategie do oczekiwań konsumentów, do działań na rynku, gdyż kilkanaście lat temu byliśmy daleko w tyle za wszelkimi sieciami. Mieliśmy problem taki, że nie będzie już miejsca na uruchomienie sieci handlowej. Teraz nie tylko z tym mamy problem, ale mamy wyzwanie jak zagospodarować placówki po tych sieciach, które na rynku polskim sobie nie radzą - mówi w wywiadzie podczas Kongresu 590 Wojciech Kruszewski, prezes sieci handlowej Lewiatan. Więcej w załączonym materiale wideo.

SPRAWDŹ TAKŻE: Centrum Łukasiewicz pomaga polskim innowatorom. Rozmowa z prezesem Piotrem Dardzińskim [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE