Primark

i

Autor: Materiały prasowe

Zarobki w handlu

Primark otwiera w Polsce dwa nowe sklepy! Ile zarabiają pracownicy Primarku?

2023-03-27 3:06

W sierpniu 2020 roku otworzył się pierwszy Primark w Polsce – w warszawskiej Galerii Młociny. Następne sklepy tej niezwykle popularnej sieci ruszyły w Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Na 2023 roku Primark szykuje otwarcie kolejnych placówek i szuka pracowników. Ile można zarobić w sklepie Primark?

Nowe sklepy Primark. Znamy lokalizację

Primark to międzynarodowy detalista, który oferuje modę, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego w niższych cen niż w innych sklepach. Można tu kupić sukienki, bluzy, obuwie, płaszcze, t-shirty, a 40 procent oferowanego w Primark towaru pochodzi z recyklingu lub bardziej zrównoważonych źródeł. Oprócz ubrań w Primark sprzedawane są także kosmetyki, wyposażenie wnętrz czy akcesoria do ogrodu. Pierwszy sklep w Irlandii, konkretnie w Dublinie, powstał w 1969 roku – wtedy jeszcze pod szyldem Penneys. Obecnie firma ma ponad 370 sklepów w 16 krajach Europy i Ameryki.

W 2023 r. Primark otworzy sklepy w Łodzi i we Wrocławiu. Primark w Łodzi zostanie otwarty w CH Manufaktura, a we Wrocławiu w CH Magnolia Park. Ich otwarcie zaplanowano na koniec 2023 roku – informuje portal dlahandlu.pl.

Primark szuka pracowników. Ile zarabia się w Primarku?

Na stanowisku doradcy klienta sieć proponuje wynagrodzenie w wysokości:

  • pełny etat - 4292 zł brutto,
  • 3/4 - 3219 zł brutto,
  • 1/2 - 2146 zł brutto,
  • 1/4 - 1073 zł brutto.

Primark zachęca też benefitami takimi jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżka pracownicza, udział w Pracowniczym Planie Kapitałowym. Obiecuje przyjazne miejsce pracy, na które składają się szatnie z prysznicem, bezpłatny dostęp do wifi i komputera, strefa relaksu z automatami z kawą i przekąskami oraz program wsparcia pracowników „Porozmawiajmy” w zakresie porad prawnych, finansowych lub psychologicznych.

Sonda
Kupujesz w Primarku?
Tańczące z promocjami 07.03.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze