znicze

i

Autor: pixabay Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich we Wszystkich Świętych. Poradnik iławskiej policji

Wszystkich Świętych 2022

Promocja! Biedronka rozdaje znicze za darmo! Nie uwierzysz, ile sztuk możesz dostać gratis

2022-10-29 9:57

Dzień Wszystkich Świętych już we wtorek, 1 listopada. Najwyższa pora kupić znicze i kwiaty, którymi udekorujemy groby naszych bliskich. Nie zostawiajmy zakupów na ostatnią chwilę. Na straganach przy cmentarzach artykuły te będą bardzo drogie, warto teraz skorzystać z promocji w dyskontach czy supermarketach. W Biedronce możemy znicze dostać za darmo.

Promocja w Biedronce – 10 zniczy za darmo

Drożyzna nie ominęła zniczy i kwiatów. Ceny są dużo wyższe niż rok temu, dlatego warto skorzystać z promocji. W sobotę, 29.10. Biedronka rozdaje znicze za darmo. Zasady promocji na znicze 5+2 gratis w Biedronce są proste. Przy zakupie 7 produktów na jednym paragonie z kategorii znicze z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka otrzymasz rabat o wartości 2 najtańszych produktów. Wszystkie znicze można mieszać dowolnie. W promocji nie biorą udziału wkłady do zniczy. Limit dzienny – 35 produktów (maksymalnie 10 gratis). Asortyment może się różnić w zależności od sklepów, a pełna lista produktów dostępna jest na biedronka.pl.

Biedronka - chryzantemy w super cenie

W sklepach Biedronki możemy kupić też kwiaty w dobrej cenie. Chryzantemę wielkokwiatową, średnica doniczki 15 cm kupimy już za 8,99 zł, chryzantema wielkokwiatowa w misie (średnica 19 cm) kosztuje 13,99 zł, chryzantema samokrzewiąca premium (średnica doniczki 21 cm) – 14,99 zł, a chryzantema Time (średnica doniczki 19 cm) – 9,99 zł. Możemy też tanio kupić wrzosy w doniczce w cenie 6, 99 zł za sztukę.

Promocja w Lidlu – ile kosztują znicze i chryzantemy?

Do poniedziałku 31 października, w sklepach Lid znicze szklane z wkładem parafinowym kupimy o 37 proc. taniej, a niektóre nawet do 87 proc. taniej. Np. znicz szklany z wkładem parafinowym Z3, czas palenia 30 h ma promocyjną cenę 4,99 zł, cena obowiązuje przy zakupie 6 sztuk. Wkład parafinowy, czas palenia 70 h kupimy za 2,74 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup 2 wielopaków i aplikacja Lidla. W Lidlu możemy też kupić cztery świeże chryzantemy w cenie dwóch, rodzaje kwiatów możemy dowolnie mieszać.

znicze

i

Autor: Materiały prasowe/Biedronka znicze
Sonda
Wszystkich Świętych i Zaduszki - wybierasz się na cmentarze?
Pieniądze to nie wszystko Ireneusz Dąbrowski
Najnowsze