BIEDRONKA

i

Autor: archiwum

Mega promocja

Biedronka rozdaje wędliny i majonez! A masło kupisz za 6 zł [ZDJĘCIA]

2022-12-10 5:26

W ten weekend mamy więcej czasu na zakupy bowiem w niedzielę 11 grudnia sklepy są otwarte. Warto wybrać się do Biedronki i skorzystać z wielu doskonałych promocji. Taniej kupimy masło, cukier, mięso czy słodkości. W promocji są też mandarynki i pomidory, a wędliny i majonez możemy dostać za darmo.

Promocje w Biedronce - co kupimy taniej?

Do świąt Bożego Narodzenia zostały dwa tygodnie, pora robić zakupy i nie odkładać ich na ostatnią chwile. W Biedronce znajdziemy dużo promocji. Do niedzieli 11.12 świeżą ćwiartkę kurczaka kupimy za 5,49 zł/kg, taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min.29 zł, z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. Na tych samych warunkach promocji za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy 11,99 zł/kg. Przy zakupie 2 opakowań za mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny zapłacimy 7 99 zł/500 g. Karta Moja Biedronka lub aplikacja oraz zakup innych produktów za min. 29 zł pozwoli nam za skorzystanie z promocji na cukier w cenie 4,49 zł/kg i masło ekstra polskie Mlekovita w cenie 5,99 zł.

Mega promocje na owoce, warzywa i słodycze w Biedronce

 Możemy sporo zaoszczędzić. Dużo tańsze w Biedronce są mandarynki – 4,95 zł/kg i gruszki polskie 3,49 zł/kg. W promocji są pomidory na gałązce - 6, 99 zł/ kg i borówki amerykańskie – 8,99 zł/300 g. W ofercie jest też tańsza sałata lodowa – 3,49 zł za sztukę. Słodkości ze świątecznej linii Magnetic, drugi dowolny produkt kupimy o 50 proc. taniej. Wybór jest imponujący. Przy zakupie 2 opakowań czekoladek Merci, za jedno zapłacimy 11,99 zł.

Biedronka promocje – co dostaniemy za darmo?

Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka wszystkie wędliny w plastrach, 250 g, marki Kraina Wędlin są w promocji 2+1 gratis. Rodzaje wędlin możemy dowolnie mieszać, dziennie możemy kupić 6 produktów (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka. Z kartą  - za darmo dostaniemy majonez Wyborny żółtkiem z jaja kurzego z chowu na wolnym wybiegu, 400 ml. Tu mamy promocję 1+1 gratis. Limit dzienny 2 słoiki (maks.1 gratis).

Sonda
Czy wydasz więcej na święta niż rok temu?
Tańczące z Promocjami 06.12.2022
Najnowsze