Hit w Biedronce

Promocje! Biedronka się rozkręca. Masło za 4,89 zł, herbata, soki i mielone za darmo! [WIDEO]

2023-01-20 9:47

Biedronkowe oszczędności to hasło promocyjne sieci. Faktycznie, dzięki dobrym promocjom w kieszeni zostanie nam sporo pieniędzy. Taniej kupimy masło, wędliny czy słodycze. W promocji są też jajka i ogórki, nadal obowiązują niskie ceny na mięso. A co dostaniemy za darmo? Zobacz najnowszy odcinek programu „Tańczące z promocjami”

Promocje w Biedronce - co kupimy taniej?

Wszystkie jaja ściółkowe Kurka, drugi produkt kupimy 40 proc. taniej. Za łopatkę wieprzową zapłacimy tylko 10,99 zł/g, taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min.29 zł, z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. Masło ekstra Mleczna Dolina kosztuje tylko 4,89 zł, trzeba tylko kupić 3 opakowania z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. Ser pleśniowy Delikate kupimy za 3,69 zł ( cena przy zakupie 2 opakowań). Do wybory trzy rodzaje: blue, gold i green. Zaoszczędzimy też, jeśli kupimy 2 opakowania sardynek, wtedy jedno jest w cenie 2,59 zł.

Mega promocje na owoce, warzywa i słodycze w Biedronce

Dużo tańsze w Biedronce są pomarańcze – 6,99 zł za opakowanie 2 kg i kiwi – 0,69 zł za sztukę. W promocji są borówki amerykańskie – 9,99 zł/300, świeże truskawki – 4,75 zł/250 g, brokuł – 4,69 zł za sztukę i ogórki gruntowe – 6,99 zł/kg. Jak zawsze Biedronka kusi promocjami na słodycze. Wszystkie produkty Bonitki, drugi produkt kupimy o 40 proc. taniej. Promocją są objęte także wszystkie produkty E.Wedel. Z aplikacją Biedronki lub kartą Moja Biedronka, drugi (tańszy produkt) można kupić w cenie niższej o 75 proc. przy zakupie 2 produktów. Drugie opakowanie czekoladek Merci jest w cenie niższej o 58 proc.. Przy zakupie dwóch opakowań cena za każde z nich wynosi 11,99 zł.

Promocje w Biedronce – co dostaniemy za darmo?

W promocją 1+1 gratis” są wszystkie herbaty Remsey. Z takiej samej promocji możemy skorzystać kupując mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny. Za darmo możemy dostać wszystkie napoje Vital dzięki promocji 2+1 gratis. To nie wszystko! Śledzik naraz Lisner ( 2+ 1 gratis) oraz wszystkie produkty Gusto Bello (3+1 gratis), a także wszystkie prażynki, chrupki i chipsy Przysnacki to kolejne przysmaki, które dostaniemy za darmo.

Sonda
Polujesz na promocje w sklepach?
Tańczące z promocjami 19.01.2023
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze