Lidl

i

Autor: SHUTTERSTOCK Lidl

Promocje w Lidlu

Promocje. Hit na upały w Lidlu. Koniecznie musisz mieć go w domu

2022-07-21 16:11

W ostatnich dniach mamy w Polsce prawdziwie afrykański skwar, nawet w nocy jest gorąco. Podczas upałów niezbędnym urządzeniem jest wentylator. W sklepach sieci Lidl znajdziemy wentylator kolumnowy, który skutecznie chłodzi powietrze i zapewnia przyjemny wiaterek. Elegancko prezentujące się urządzenie możemy kupić w dobrej cenie, kosztuje tylko 129 zł.

 Schładzają powietrze i dają lekki wiaterek. W czasie upałów wiatraczki i wentylatory są niezbędnym wyposażeniem w domu. Hitem są wentylatory kolumnowe, które nie tylko rewelacyjnie działają, ale również wyglądają stylowo i idealnie wpasowują się w domowe wnętrza.

 Promocje w Lidlu - domowy wentylator kolumnowy 

W sklepach sieci Lidl znajdziemy wentylator kolumnowy posiadający wiele funkcji, które ułatwią życie podczas letnich upałów, a dodatkowo jest w atrakcyjnej cenie. Kosztuje 129 zł. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca więc z powodzeniem można z niego korzystać również w małych pomieszczeniach, takich jak łazienka, czy kuchnia.

Zobacz też: Drastyczne spadki wynagrodzeń przez inflację! Polacy są oburzeni 

Model z Lidla posiada aż 3 poziomy dmuchania oraz opcję obrotu wentylatora, tak by mógł dosięgać swoim działaniem większej przestrzeni. Jest on również wyposażony w timer, dzięki czemu można ustawić go na noc. Co istotne , nie jest on wyjątkowo głośny i raczej nie powinien przeszkadzać w nocy, tym bardziej w dzień. Do wyboru mamy dwa kolory: biały i czarny. Wentylator z Lidla ma aż 3 lata gwarancji.

wentylator kolumnowy 129 zł

i

Autor: Materiały prasowe wentylator kolumnowy 129 zł
Pieniądze to nie wszystko - Rafał Baniak
Sonda
Czy lubisz upały?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze