Nowa oferta Biedronki

Super promocje w Biedronce na długi weekend.12 piw i chipsy za darmo

2022-08-13 5:59

Promocje w Biedronce na weekend. W ten weekend sklepy Biedronka czynne będą tylko w sobotę. W niedzielę i poniedziałek sklepy będą zamknięte. A na sobotę sieć przygotowała sporo ciekawych promocji i dużych rabatów. Prym wiodą obniżki na przekąski, lody i produkty idealne na grilla. Zobacz weekendowe propozycje Biedronki. Co można dostać za darmo.

Promocje w Biedronce na weekend - sobota 13.08.2022

Długi sierpniowy weekend trwa. W ciągu trzech dni tylko w sobotę 13 sierpnia można zrobić zakupy w Biedronce. Sieć na długi wakacyjny weekend przygotowała sporo promocji. Hitem może być specjalna oferta dotycząca napojów dla dorosłych i piw. To oferta 12 plus 12. Oznacza to, że przy zakupie 12 piw lub mocniejszych napojów wybranych marek (m.in. Heineken, Carlsberg, Corona) kolejne 12 można dostać za darmo. Jednak jest tutaj haczyk. Oferta ta obowiązuje wyłącznie w sobotę 13 sierpnia, dostępna jest tylko dla posiadaczy karty Moja Biedronka. By móc z niej skorzystać, trzeba jeszcze zrobić zakupy na kwotę co najmniej 29 zł. Sieć spodziewa się sporego zainteresowania taką propozycją i jest jeszcze jedno ograniczenie. Na jedną kartę Moja Biedronka można otrzymać 12 piw (napojów), czyli właściciel takiej karty może z promocji skorzystać raz.

W sobotę czeka też dobra oferta dla łasuchów. Są duże obniżki cen lodów. Na przykład kupując pudło lub porcję lodów Big Milk, drugie pudełko lub małe opakowanie jest za 1 zł. Natomiast wybierając wielopak lodów Marletto, drugi wielopak jest o 70 proc. tańszy. W przypadku półlitrowych pojemników lodów Marletto, drugie pudełko można kupić ze zniżką 50 proc.

Osoby, które wolą słone przekąski też znajdą coś dla siebie. W sobotę dla posiadaczy katy Moja Biedronka dostępna jest oferta 2 plus 1 na chipsy marek Crunchips, Pringles, Przysnacki, czyli kupując dwa opakowania chipsów, trzecie opakowanie jest za darmo. Limit dzienny to 9 opakowań (3 gratisy). Więcej promocyjnych propozycji w naszej galerii.

Jak jest czynna Biedronka w długi weekend sierpniowy?

Mamy długi sierpniowy weekend. Sklepy czynne są tylko w sobotę. W niedzielę obowiązuje zakaz handlu w sklepach typu Biedronka czy Lidl. Najbliższa niedziela handlowa przypada 28 sierpnia 2022. Natomiast w poniedziałek jest święto Matki Boskiej Zielnej, który w kalendarzu zaznaczony jest na czerwono i tego dnia pracownicy handlu mają wolne. Po sobocie 13 sierpnia sklepy Biedronka otworzą się dopiero we wtorek 16 sierpnia 2022.

Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Tańczące z promocjami 11.08.22

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze