Żabka

i

Autor: Shutterstock

Promocje w Żabce. Piwo, gorąca kawa i 0,5 l Coca-Coli za dwa złote! To nie wszystko. Zobacz resztę promocji

2021-04-13 20:08

Promocje w Żabce znowu kuszą. Tym razem nie chodzi o słynne wielosztuki, które cieszą się wielką popularnością wśród osób odwiedzających Żabki. Od 14 kwietnia wchodzą zupełnie nowe promocje w Żabce: "Masz 2 zeta, masz… ". Za dwa złote będzie można kupić produkty, które normalnie kosztują znacznie więcej. W pierwszym tygodniu w specjalnej ofercie ofercie Żabki znajdą się m.in. gorąca kawa, Mirinda i piwo Łomża Jasne oraz Lech Premium. Promocje obowiązują w określonych godzinach. Sprawdź szczegóły.

Promocje z Żabce, które wchodzą od 14 kwietnia, to zupełna nowość. Tym razem popularna sieć sklepów próbuje przyciągnąć klientów hasłem: "Masz 2 zeta, masz…". W promocji Żabki jest jednak pewien haczyk. Wytypowane produkty tylko w określonych godzinach będą kosztować dwa złote. Oferta zmieniać się będzie co trzy godziny. W pierwszym tygodniu promocji w Żabce za dwa złote kupić będzie można: 

  • Gorącą, świeżo parzoną czarną kawę 200 ml (od 6.00 do 9.00)
  • Napój energetyczny Tiger (od 9.00 do 12.00)
  • Napój Mirinda 0,5 l (od 12.00 do 15.00)
  • Napój izotoniczny Oshee (od 15.00 do 18.00)
  • Piwo Łomża (od 18.00 do 21.00)
  • Piwo Lech Premium (od 21.00 do 23.00)

Warto jednak pamiętać, że w przypadku piwa Łomża promocja obowiązuje przy zakupie dwóch butelek, a w przypadku Lecha - przy zakupie czterech sztuk. Jest tez pewne ograniczenie: nowa promocja Żabki pozwala na jeden paragon kupić 3 sztuki produktów objętych promocją, a w przypadku artykułów sprzedawanych w wielosztukach - trzy zestawy.

ZOBACZ TAKŻE: MEGA promocje w LIDL. HIT! Cola za 2 zł, ser żółty za złotówkę i tanie ryby

Promocje w Żabce w ramach "Masz 2 zeta, masz…" obowiązywać będą do 11 maja. Wiadomo, że w kolejnych tygodniach w ofercie za 2 złote mają być: lody Big Milk, piwo Carlsberg i O,5 litra Coca-Coli. 

CZYTAJ TAKŻE: NIESAMOWITE promocje znanych marek w Super Pharm! Te kosmetyki i perfumy to absolutne bestsellery

Sonda
Skorzystasz z nowej promocji w Żabce?
Najnowsze