Rewolucja w Polsacie. Rezygnują z tego po 15 latach [WIDEO]

2021-06-10 18:56
Polsat
Autor: materiały prasowe

Wielka rewolucja w telewizji Polsat. Grupa wprowadza nową, spójną identyfikację wizualną marek Plus i Polsat. Po 15 latach słynne "słoneczko Polsatu" przechodzi do historii. Co więcej, firma należąca do Zygmunta Solorza-Żaka zmieni również nazwę. Zobacz, jak będzie wyglądało nowe logo grupy.

Imperium kontrolowane przez Zygmunta Solorza-Żaka - Grupa Polsat - w niedługim czasie wprowadzi nowe logotypy swoich marek oraz zmieni nazwę. Tym samym do historii odejdzie także popularne "słoneczko Polsatu". Obecne logo głównego kanału Polsatu funkcjonuje, z niewielkimi modyfikacjami, od ponad 15 lat. Co będzie tym razem?

ZOBACZ: "Wolni od długów" - czy Annie Guzik uda się pomóc rodzinie oszukanej na olbrzymie pieniądze?

Rewolucja w Polsacie

Grupa Polsat Plus – tak określać będzie się zespół firm telekomunikacyjnych i medialnych należąca do Zygmunta Solorza. Firma wprowadza także nowe znaki graficzne kluczowych brandów - operatora telekomunikacyjnego Plus i spółki telewizyjnej Polsat. Logotypy dwóch głównych marek wykorzystują specjalnie zaprojektowaną dla Grupy, indywidualną typografię, charakterystyczny element graficzny oraz kolory - zielony Plus, żółty Polsat. Pierwszy kolor to innowacja i rozwój oraz troska o środowisko, drugi - energia, radość i optymizm płynące ze słońca. Poniżej zamieszczamy wideo z nowymi logotypami firmy.

Nowe logotypy zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o przejrzystości i łatwości ich odbioru przez naszych widzów i klientów: z jednej strony tak, by wizualnie kojarzyły się z tą samą Grupą, a z drugiej - by zachowały swoje indywidualne wartości. Plus to telekomunikacja, a Polsat to kontent. Będziemy też w komunikacji korporacyjnej używać nowej nazwy Grupy, podkreślającej tę zależność i współdziałanie - Grupa Polsat Plus - mówi Zygmunt Solorz, główny akcjonariusz Grupy Polsat.

SPRAWDŹ: Zmiany w obostrzeniach na wakacje. Premier OSTRZEGA! "Pandemia niestety się nie zakończyła"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze