Polsat

i

Autor: materiały prasowe

Rewolucja w Polsacie. Rezygnują z tego po 15 latach [WIDEO]

2021-06-10 18:56

Wielka rewolucja w telewizji Polsat. Grupa wprowadza nową, spójną identyfikację wizualną marek Plus i Polsat. Po 15 latach słynne "słoneczko Polsatu" przechodzi do historii. Co więcej, firma należąca do Zygmunta Solorza-Żaka zmieni również nazwę. Zobacz, jak będzie wyglądało nowe logo grupy.

Imperium kontrolowane przez Zygmunta Solorza-Żaka - Grupa Polsat - w niedługim czasie wprowadzi nowe logotypy swoich marek oraz zmieni nazwę. Tym samym do historii odejdzie także popularne "słoneczko Polsatu". Obecne logo głównego kanału Polsatu funkcjonuje, z niewielkimi modyfikacjami, od ponad 15 lat. Co będzie tym razem?

ZOBACZ: "Wolni od długów" - czy Annie Guzik uda się pomóc rodzinie oszukanej na olbrzymie pieniądze?

Rewolucja w Polsacie

Grupa Polsat Plus – tak określać będzie się zespół firm telekomunikacyjnych i medialnych należąca do Zygmunta Solorza. Firma wprowadza także nowe znaki graficzne kluczowych brandów - operatora telekomunikacyjnego Plus i spółki telewizyjnej Polsat. Logotypy dwóch głównych marek wykorzystują specjalnie zaprojektowaną dla Grupy, indywidualną typografię, charakterystyczny element graficzny oraz kolory - zielony Plus, żółty Polsat. Pierwszy kolor to innowacja i rozwój oraz troska o środowisko, drugi - energia, radość i optymizm płynące ze słońca. Poniżej zamieszczamy wideo z nowymi logotypami firmy.

Nowe logotypy zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o przejrzystości i łatwości ich odbioru przez naszych widzów i klientów: z jednej strony tak, by wizualnie kojarzyły się z tą samą Grupą, a z drugiej - by zachowały swoje indywidualne wartości. Plus to telekomunikacja, a Polsat to kontent. Będziemy też w komunikacji korporacyjnej używać nowej nazwy Grupy, podkreślającej tę zależność i współdziałanie - Grupa Polsat Plus - mówi Zygmunt Solorz, główny akcjonariusz Grupy Polsat.

SPRAWDŹ: Zmiany w obostrzeniach na wakacje. Premier OSTRZEGA! "Pandemia niestety się nie zakończyła"

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze