Robert Lewandowski i syn Magdy Gessler mają problem! Nie mogą tego razem zrobić

2020-09-02 12:34 BSW
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, Jacek Trybuchowski, menedżer z branży gastronomicznej i Jerzy Krzanowski, jeden z najbogatszych Polaków tworzą w Warszawie nową restaurację, w której menu układać będzie syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller. Niestety, wszystko się przeciąga. Wielkie otwarcie miało nastąpić na jesieni 2020 roku, ale osoby chcące zjeść u Roberta Lewandowskiego będą musiały poczekać. Co się dzieje z inwestycją reprezentanta Polski?

Robert Lewandowski i syn Magdy Gessler nie mogą wspólnie otworzyć nowej restauracji w Warszawie. Gastronomiczna inwestycja Roberta Lewandowskiego oraz Jacka Trybuchowskiego i Jerzego Krzanowskiego miała zostać ukończona na przełomie września i października tego roku, ale fani talentu polskiego napastnika i dobrej kuchni będą musieli poczekać.

ZOBACZ KONIECZNIE: Robert Lewandowski wozi się gangsterskim Mercedesem za milion złotych

- Inwestycja jest kontynuowana pomimo zagrożeń związanych z COVID-19. Otwarcie zostaje przesunięte na pierwszy lub drugi kwartał 2021 roku ze względu na wydłużające się prace remontowe w zabytkowym budynku Warzelni. Niestety, zabytkowe budowle charakteryzują się tym, iż są nieprzewidywalne - poinformował portal Money.pl Jacek Trybuchowski.

UWAGA Warszawa: Policja WESZŁA DO RATUSZA. Ruszyło śledztwo w sprawie Czajki!

O europejsko-amerykańskie menu lokalu Lewandowskiego zadbać ma Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler. Restauracja, w którą inwestuje snajper Bayernu Monachium zatrudniać będzie około 70-100 osób. Zlokalizowana będzie w kwartale ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej, na terenie Browarów Warszawskich. Jak dowiedział się Money.pl, lokal Lewandowskiego będzie miał dwa poziomy - na jednym znajdzie się restauracja i bar sportowy, zaś na drugim mają być organizowane eventy prywatne i biznesowe.

Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze