Rossmann

i

Autor: materiały prasowe Rossmann

Rossmann – Wielkie promocje! Perfumy i kosmetyki znanych i lubianych marek oraz dekoracje świąteczne w niskich cenach.

2020-12-01 13:35

Grudzień to czas poszukiwania prezentów dla bliskich. Na szczęście Rossmann po raz kolejny przychodzi nam z pomocą i ogłasza wielkie promocje. Warto z nich skorzystać bo możemy zaoszczędzić kilkaset złotych. W ofercie znajdziemy kosmetyki znanych i lubianych marek i różne drobiazgi idealne na prezenty. Na półkach pojawiły się też świąteczne dekoracje. Zobacz co można kupić taniej w promocji od 1-15 grudnia

Klientów Rossmanna, którzy w najbliższym czasie odwiedzą sklepy czeka wiele miłych niespodzianek. Na półkach znajdziemy bowiem dziesiątki przecenionych produktów, które możemy podarować w prezencie, a które to nie nadwyrężą zbytnio naszego budżetu.

Największe rabaty dotyczą perfum, które sprzedawane są nawet o kilkadziesiąt złotych taniej. Dla przykładu, za wodę toaletową Davidoff Horizon dla mężczyzn zapłacimy jedyne 119,99 zł/125 ml (wcześniejsza cena 199,99 zł), a za wodę toaletową dla kobiet 50 ml Kenzo L'Eau zapłacimy 109,99 zł (wcześniejsza cena 199,99 zł). 

Mastercard startuje z nową ofertą „Płać w ratach”. Możesz rozłożyć zapłatę raty już w chwili zakupu

Na prezent idealne będą kubeczki z motywem świątecznym w cenie od 9,99 – 19,99 zł/1 szt. lub kubek w zestawie z czekoladą 29,99 z/1 szt., świecznik – zestaw 3 elementowy, różne wzory i zapachy 19,99 zł/1 szt, świece w szklanym słoiku 14,99 zl/1 szt., świece zapachowe Aroma, w różnych wzorach i o różnym zapachu (26,99 zł/1 szt), ciepłe baleriny 19,99 zł/1 para, pościel świąteczna z mikrofibry 69,99 zł/1 komplet, świąteczna poszewka na poduszkę 14,99 zł/1 szt.

Sprawdź w galerii co warto kupić w Rossmannie

Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa.  Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Ile Polacy wydadzą na świąteczne zakupy w 2020?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze