Rossmann: promocja -55 proc. kwiecień 2019. Ogromna przecena kosmetyków do makijażu

2019-04-19 14:22 KaJa
Rossmann
Autor: materiały prasowe Rossmann

W piątek, 19 kwietnia rusza popularna promocja Rossmanna – minus 55 procent na kosmetyki do makijażu. Rossmann od kilku sezonów przyzwyczaił, że kwiecień jest tym miesiącem kiedy wszystkie miłośniczki makijażu mogą uzupełnić swoje braki kosmetyczne. Akcja ma obowiązywać do końca miesiąca, albo do wyczerpania zapasów. Zobacz jakie są zasady promocji i jak z niej skorzystać.

Rossmanna: promocja -55 proc. kwiecień 2019
Już od kilku sezonów dwa razy w roku, na wiosnę i jesienią, ogłasza akcję promocyjną -55 proc. na kosmetyki do makijażu. Akcja cieszy się ogromną popularnością, wiele osób czeka specjalnie aby uzupełnić braki w kosmetyczce, albo upolować nowości z do makijażu szaf. Akcja oficjalnie staruje w piątek 19 kwietnia i będzie obowiązywać do końca miesiąca bądź do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka rozdaje bony na Wielkanoc. Nawet 2100 złotych [WIDEO]

Jak skorzystać z promocji?
Wybrane kosmetyki będą objęte rabatem 55 proc., w przypadku zakupu minimum 3 różnych produktów i będą mogli z niej skorzystać jedynie członkowie Klubu Rossmann. Promocja na kosmetyki do makijażu obejmie między innymi podkłady, korektory, tusze do rzęs, cienie do powiek czy pudry. Rabat będzie naliczany od ceny regularniej i nie będzie łączył się z innymi obniżkami.

Jak dołączyć do Klubu Rossmann?

1 ) Pobierz bezpłatną aplikację Rossmann PL

2) Wypełnij formularz i zarejestruj się do aplikacji

3) Wybierz pogram, do którego chcesz należeć - Klub Rossmann, Rossnę albo oba

Co daje uczestnictwo w Klubie Rossmann?

1) dodatkowe rabaty

2) pomoc organizacjom charytatywnym

3) 20% zniżki na wydruk zdjęć

4) dodatkowe rabaty w programie Rossnę!

Rossman
Autor: Rossman Rossman
Najnowsze