Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka

Biedronka rozdaje pracownikom gotówkę na Wielkanoc. Nawet 2100 złotych [WIDEO]

2019-04-18 14:59

Biedronka ma gest! Pracownicy sklepu otrzymają 2100 zł brutto nagrody rocznej. Pieniądze zostaną przelane na ich konta jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi. Jednak nie wszyscy zatrudnieni w popularnych dyskontach mogą liczyć na taką nagrodę.

Wielkanoc 2019
O premiach jako pierwszy poinformował serwis wiaodmoscihandlowe.pl. Jak wynika z informacji, premie w wysokości 2100 zł brutto (1530 zł netto) mają otrzymać pracownicy zatrudnieni w Biedronce na pełnym etacie. Serwis dodaje, że nagrodę otrzymają osoby, które rozpoczęły pracę w Jeronimo Martins Polska nie później niż 3 kwietnia 2018 r. Kadra menadżerska oraz pracownicy nieetatowi otrzymają inne kwoty – w proporcjonalnej wysokości.

SPRAWDŹ TEŻ: Wielkie promocje na Wielkanoc. Lidl, Biedronka i Rossmann [WIDEO]

Nie wszyscy mogą jednak liczyć na nagrody. Premii nie otrzymają pracownicy, których praca została źle oceniona lub których absencja w ubiegłym roku przekroczyła 180 dni. Nie dostaną jej również osoby, co do których podjęto decyzję o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia.

Tegoroczne premie będą o 5 proc. wyższe od zeszłorocznych. Mają trafić na konta pracowników jeszcze przed Wielkanocą. W liście do pracowników Biedronki, do którego dotarł portal wiadomoscihandlowe.pl, Pedro Soares dos Santos napisał:

"Z ogromną przyjemnością informuję, że zarząd firmy zatwierdził na moją prośbę Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santosa w wysokości 2100 zł. Kwota ta jest o 5%, tj. o 100 zł wyższa w porównaniu z nagrodą przyznaną w ubiegłym roku. Tegoroczne nagrody będą wypłacane wyjątkowo wcześniej niż w latach ubiegłych, tj. do 19 kwietnia. (…)"

SPRAWDŹ TAKŻE: Wielkanoc 2019. Przepis na szybkie sprzątanie z Lidlem

Najnowsze