Mateusz Morawiecki

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Mateusz Morawiecki

Rząd odbuduje drogi na Podlasiu. Ważna deklaracja Morawieckiego

2022-06-30 12:11

Jesteśmy gotowi na odbudowę dróg na Podlasiu i terenach przygranicznych. Działamy w porozumieniu z samorządowcami - powiedział w czwartek premier Mateusz Morawiecki w Kuźnicy (woj. podlaskie).

Morawiecki: Jesteśmy gotowi na odbudowę dróg przy granicy

Kilkukrotnie spotykałem się z samorządowcami z Podlasia i terenów przygranicznych, rozmawiałem o tym również z Ministrem Kamińskim. Od strony finansowej, jesteśmy gotowi na odbudowanie tych dróg - zapewnił premier Morawiecki podczas konferencji na granicy polsko-białoruskiej.

Kongres 590 - Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury

Rząd zamierza odbudować drogi na Podlasiu

Morawiecki podkreślił również, że decyzja o remoncie dróg przy granicy była opóźniana ze względu na jeżdżące po nich pojazdy ciężkie.

-W sytuacji, gdy po drogach przemieszczają się pojazdy ciężkie, remonty dróg mogą wiązać się z tym, że nawierzchnia może być szybciej zniszczona - zaznaczył premier.

Odbudowa dróg na Podlasiu. Rząd działa w porozumieniu z samorządowcami

Morawiecki zapewnił również, że plany odbudowy dróg przy granicy polsko-białoruskiej są konsultowane z samorządowcami. - Realizujemy nasz plan razem z przedstawicielami samorządów. Ci z nich, którzy przedstawiają już plany odbudowy wiedzą, że drogi często zostaną odbudowane w wyższym standardzie, niż były budowane do tej pory - podkreślił.

Sonda
Czy podobają Ci się działania polityczne Mateusza Morawieckiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany