Mateusz Morawiecki

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Mateusz Morawiecki

Rząd odbuduje drogi na Podlasiu. Ważna deklaracja Morawieckiego

2022-06-30 12:11

Jesteśmy gotowi na odbudowę dróg na Podlasiu i terenach przygranicznych. Działamy w porozumieniu z samorządowcami - powiedział w czwartek premier Mateusz Morawiecki w Kuźnicy (woj. podlaskie).

Morawiecki: Jesteśmy gotowi na odbudowę dróg przy granicy

Kilkukrotnie spotykałem się z samorządowcami z Podlasia i terenów przygranicznych, rozmawiałem o tym również z Ministrem Kamińskim. Od strony finansowej, jesteśmy gotowi na odbudowanie tych dróg - zapewnił premier Morawiecki podczas konferencji na granicy polsko-białoruskiej.

Kongres 590 - Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury

Rząd zamierza odbudować drogi na Podlasiu

Morawiecki podkreślił również, że decyzja o remoncie dróg przy granicy była opóźniana ze względu na jeżdżące po nich pojazdy ciężkie.

-W sytuacji, gdy po drogach przemieszczają się pojazdy ciężkie, remonty dróg mogą wiązać się z tym, że nawierzchnia może być szybciej zniszczona - zaznaczył premier.

Odbudowa dróg na Podlasiu. Rząd działa w porozumieniu z samorządowcami

Morawiecki zapewnił również, że plany odbudowy dróg przy granicy polsko-białoruskiej są konsultowane z samorządowcami. - Realizujemy nasz plan razem z przedstawicielami samorządów. Ci z nich, którzy przedstawiają już plany odbudowy wiedzą, że drogi często zostaną odbudowane w wyższym standardzie, niż były budowane do tej pory - podkreślił.

Sonda
Czy podobają Ci się działania polityczne Mateusza Morawieckiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze