Galeria waluty cinkciarz

i

Autor: Shutterstock

Napad na bank

Seniorka napadła na bank po raz trzeci! Zastraszyła kasjera i wręczyła mu karteczkę z tym napisem

2023-04-11 12:03

W Missouri została aresztowana kobieta, która już po raz trzeci napadła na bank. Kasjerowi wręczyła kartkę z żądaniem pieniędzy i drugą o treści "Dziękuję, przepraszam, nie chciałam cię przestraszyć".

BBC podała w poniedziałek, że kobieta, Bonnie Gooch, dokonała napadu w Goppert Financial Bank. Po rabunku odjechała samochodem. „Na twarzy miała czarną maskę N95, czarne okulary przeciwsłoneczne, na dłoniach plastikowe rękawiczki. Weszła do banku i podsunęła kasjerowi notatkę z napisem: "Potrzebuję 13 tys. w małych banknotach" – dodała BBC, powołując się na dokumenty sądowe. Z kolei „Kansas City Star” powiadomiła, że kiedy policjanci po raz pierwszy zobaczyli Gooch byli zdezorientowani.

„To mała, starsza pani. Nie byliśmy początkowo pewni, że mamy właściwą osobę" – cytowała funkcjonariuszy gazeta. Kobieta przebywa obecnie w więzieniu. Kaucję wyznaczono w wysokości 25 tys. dolarów. Wcześniej otrzymała w Kalifornii dwa wyroki za napady na banki. Jeden w 1977 roku, a drugi w 2020 roku. Podczas ostatniego wręczyła kasjerowi kartkę urodzinową z napisem "to jest napad". Zdaniem szefa policji w Pleasant Hill, Tommy Wrighta, Gooch nie miała żadnych zdiagnozowanych dolegliwości. Ze względu na jej wiek władze usiłują ustalić, czy jakiekolwiek czynniki zdrowotne mogły przyczynić się do napadu.

Sonda
Czy posiadasz w banku konto oszczędnościowe?
Pieniądze to nie wszystko - Leszek Balcerowicz
Najnowsze