Gang Fajniaków w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe Nowa akcja promocyjna Biedronki

Sensacyjne ogłoszenie Biedronki. Gang Fajniaków będzie dostępny dłużej! Jak dostać maskotkę?

2020-11-16 14:45

W ręce fanów klientów Biedronki trafiło już prawie 6 mln Fajniaków i ponad 900 tys. książek z ich przygodami. A to jeszcze nie koniec! Naklejki umożliwiające odbiór maskotek będzie można zbierać do 21 listopada, sieć postanowiła wydłużyć ten termin o 3 dni wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów Fajniaków. Wszystko po to, by mogli oni zebrać odpowiednią liczbę naklejek i cieszyć się maskotkami, które uczą najmłodszych, że natura jest bezcenna i warto o nią dbać.

Biedronkowy Gang Fajniaków ma nie tylko ważną, edukacyjną misję do spełnienia, ale też mnóstwo uroku. Nic więc dziwnego, że Fajniaki pokochali duzi i mali klienci sklepów sieci. W tym roku Biedronka wydała już prawie 6 mln maskotek oraz ponad 900 tys. książek z historiami bohaterów akcji lojalnościowo-edukacyjnej. W ten sposób Biedronka mogła zwrócić się do najmłodszego pokolenia z ważną informacją dotycząca troski o środowisko naturalne, a dzieciaki – cieszyć zabawą pluszakami. 

- Wiemy, jak bardzo nasi klienci polubili Gang Fajniaków i jak bardzo zależy im na zebraniu całego Gangu pluszaków. Wydłużając terminy zbierania naklejek i odbioru maskotek dajemy szansę wszystkim fanom Fajniaków na zebranie kolekcji, która może być na przykład świetnym świątecznym prezentem - mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

ZOBACZ TEŻ: Gang Fajniaków w Biedronce. Wielka zmiana w zasadach akcji. Dostaniesz maskotkę szybciej

Skok na fajniaki

Trzy dodatkowe dni na zdobycie naklejek

Kolekcję Fajniaków można powiększać przy uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce, teraz do 21 listopada włącznie. To nie jedyny ukłon w stronę fanów Gangu. Termin odbioru maskotek również został wydłużony i będzie można je odbierać do 5 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł. Warto wiedzieć, że sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać ich aż 5.

Dodatkową fajniakową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

• z kartą Moja Biedronka• co najmniej jednego warzywa lub owocu• produktów z oferty specjalnej• dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany jest za nabycie produktów w ramach akcji „Kupuj co polskie”, tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze