Skąd takie ceny w Lidlu? Karol Okrasa ujawnia tajemnicę

2020-11-16 18:39 MO
Lidl sklep
Autor: Shutterstock Lidl sklep

Chcesz wiedzieć, skąd biorą się ceny i jak będą wyglądać zakupy w przyszłości? Co robić by bardziej być eko i nie marnować żywności? Posłuchaj „Dobrego Tematu”, nowego podcastu Lidla, który poprowadzi Karol Okrasa. Nowy format startuje 16 listopada.

Lidl Polska zaprasza do poznawania nietuzinkowych zagadnień, które przybliżą nam eksperci z różnych dziedzin. Gospodarz audycji „Dobry Temat” rozmawia z zaproszonymi gośćmi o tajnikach i ciekawostkach żywieniowych, ekonomicznych czy ekologicznych.

Skąd się biorą ceny? Co robić, aby nie marnować żywności? Jak będą wyglądały zakupy w niedalekiej przyszłości? Jakie rozwiązania ekologiczne stosuje się w sklepach? Tych i wielu innych ciekawostek ze świata Lidla dowiemy się z podcastu, cyklicznego programu „Dobry Temat”, który poprowadzi Karol Okrasa. W każdym odcinku poznamy ekspertów w swoich dziedzinach oraz różne ciekawe osobistości, które wspólnie z Karolem przybliżą nam „dobre tematy”.

Czytaj też: Koronawirus w Polsce: Co ze świętami Bożego Narodzenia? Czy będzie można spotkać się w Wigilię?

JAJA na Bulwarach czyli nadwiślański ZERO WASTE

Pierwszym gościem będzie Jagna Niedzielska, propagatorka zero waste, czyli życia według szeroko pojętej zasady niemarnowania. Jagna jest orędowniczką wykorzystywania w kuchni wszystkiego co nadaje się do spożycia i zachęca do kreatywnego gotowania z resztek. Dowiemy się zatem jakie są fakty dotyczące wyrzucania żywności w Polsce, ale również co robić by w naszej kuchni nic się nie marnowało. Jagna często pokazuje, że planowanie zakupów i posiłków, a także umiejętne wykorzystanie całości produktu nie tylko wpływa na nasze lepsze gospodarowanie zapasami, ale również ma znaczenie dla naszego domowego budżetu.

Podcast Dobry Temat ma swoją premierę dzisiaj 16 listopada. Ciekawych rozmów można słuchać na YouTube Lidl Polska, Spotify, Google Podcasts, Apple Podcast. Wszystkie odcinki będzie można znaleźć również na www.lidl.pl/podcast, gdzie dodatkowo będą opisane.