Solidarność w czasach koronawirusa. Bloober Team pomoże zwolnionym freelancerom

2020-04-03 13:43 MaAl
Podlaskie. Mężczyzna doniósł do ZUS na swojego szwagra. Chodziło o zwolnienie lekarskie
Autor: Pixabay Podlaskie. Mężczyzna doniósł do ZUS na swojego szwagra. Chodziło o zwolnienie lekarskie. Zdjęcie ilustracyjne

Krakowskie studio Bloober Team zapowiedziało, że wspomoże deweloperów i freelancerów, którzy stracą pracę z powodu epidemii koronawirusa.

- Z powodu pandemii koronawirusa i koniecznych środków zapobiegających jego dalszemu rozprzestrzenianiu się, wiele studiów developerskich oraz freelanderów może wkrótce doświadczyć lub już doświadcza trudności z kontynuowaniem swojej działalności lub jej skali - pisze w komunikacie Bloober Team.

Krakowskie studio, odpowiedzialne m.in. za "Layers of Fear" oraz "Blair Witch", postanowiło wyciągnąć rękę w stronę kolegów z branży, którym pandemia może zniszczyć karierę.

ZOBACZ TEŻ: Wielki sukces twórców "Wiedźmina". CD Projekt największą spółką na polskiej giełdzie

Studio pomoc kieruje do mniejszych zespołów oraz wolnych strzelców, którym na drodze stanęły trudności związane z bieżącą sytuacją. Przedstawiciele firmy zachęcają do kontaktu osoby zainteresowane współpracą. Przekonują, że chętnie podzielą się know-how.

- Obecnie w Bloober Team rozwijamy szereg projektów, nad którymi nasi pracownicy i współpracownicy w przeważającej większości pracują zdalnie ze swoich domów. Każdy z tych tytułów ma zapewnione finansowanie, a prace nad nimi pomimo trudnej sytuacji posuwają się do przodu. Jesteśmy jednak świadomi, że nie wszyscy mają tyle szczęścia - pisze studio.

Prosto z zakaźnego: Pracownicy karetek mdleją. Przez wiele godzin nie jedzą i nie chodzą do toalety.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze