Pepsi

i

Autor: Screen z wizualizacji nowego logo Pepsi z oficjalnego kanału YouTube Pepsi Nowe logo Pepsi

Dramat klientów

Spór Biedronki z Pepsi. Kolejne produkty marki wypadają z oferty dyskontu. Dlaczego?

2023-06-15 16:04

Biedronka i Pepsi nie mogą się dogadać. Choć w grudniu 2022 spór wydawał się zażegnany, to okazuje się, że oba giganty nie zawarły porozumienia. W sklepach Biedronki od dłuższego czasu nie ma chipsów Lay's, a ostatnio zaczyna też brakować Pepsi i innych napojów producenta – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Biedronka - tych produktów już nie kupisz

Spór między Biedronką a firmą PepsiCo trwa od dłuższego czasu. Produkty koncernu po przewie pojawiły się w Biedronce w grudniu zeszłego roku. Sieć reklamowała wtedy Chipsy Lay’s, które szybko zniknęły z pólek sklepowych. Jak pisze portal wiadomoscihandlowe.pl - nie zanosi się, żeby znów pojawiły się w ofercie Biedronki. PepsiCo nie tylko bowiem nie wprowadza popularnej przekąski na półki, ale wycofywane są również napoje firmy

.- "Nie było tajemnicą, że problemem są kwestie cenowe, w których obie strony nie mogły się porozumieć. Okazuje się jednak, że do porozumienia może być dalej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Negocjacje odpowiednich zespołów ponoć cały czas trwają, ale faktem jest, że kolejne kategorie PepsiCo wypadają z półek Biedronki" — piszą wiadomoscihandlowe.pl.

Chodzi o takie marki jak Pepsi, 7UP, Mirinda, Mountain Dew czy Lipton Ice Tea. Obie strony oficjalnie wstrzymują się od komentarza.

Sonda
Jak często spożywasz chipsy?
Tańczące Z Promocjami 15.06.2023
Najnowsze