pieniądze materiały prasowe

i

Autor: materiały prasowe

Świąteczne BONY o wartości 700 ZŁOTYCH. Zobacz, kto może dostać pieniądze

2020-12-08 12:01

Świąteczne premie zawsze są powodem do radości! Kto w tym roku może dostać dodatkowe pieniądze? Przede wszystkim pracownicy znanych sieci sklepów. Otrzymają oni bowiem świąteczne bony o wartości aż 700 złotych. Sprawdź, o kim mowa.

Świąteczne bony dla pracowników. W tym roku pracownicy handlu, to zdecydowanie jedni z bohaterów, którzy codziennie stawiają czoła wymagającym okolicznościom. Aby docenić zaangażowanie zespołu, w tym roku Lidl Polska oraz Kaufland postanowili zwiększyć wartość bonów świątecznych, w związku z czym w ręce ponad 39.000 pracowników trafiły bony w kwocie do 700 zł. Decyzja obu sieci ma związek z trwającą pandemią i jest wyrazem wdzięczności za pracę w tym trudnym czasie. To nie pierwszy raz, kiedy Kaufland i Lidl nagradzają pracowników dodatkową premią. W marcu tego roku pracownicy sklepów oraz centrów logistycznych otrzymali dodatek do wynagrodzenia za frekwencję w pracy. Łączna wartość świątecznych bonów wyniosła w tym roku ponad 23 mln zł.

ZOBACZ TEŻ: Firmy rodzinne walczą o przetrwanie

ZAROBKI W SIECI SKLEPÓW LIDLW Lidl Polska każdy pracownik wie, jak będą się kształtowały jego zarobki wraz ze stażem pracy oraz osiągnięciami. Lidl już od marca 2020 r. podwyższył wynagrodzenia pracowników sklepów, których pensja wynosi od 3 400 zł brutto do 4 150 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3 500 zł brutto do 4 350 zł brutto, a po dwóch latach pracy od 3 700 zł brutto do 4 600 zł brutto. Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia. Na same podwyżki dla pracowników sklepów i magazynów firma przewidziała w roku obrotowym 2020 ponad 66 mln zł.

W początkowych miesiącach pandemii Lidl Polska przeznaczył część powierzchni marketingowych na podziękowania dla pracowników, tzn. zamiast regularnej promocji produktów zdecydował, że to jest odpowiedni czas i miejsce, aby powiedzieć wszystkim swoim pracownikom "dziękuję" za ich zaangażowanie. Kampanie "Jesteście bohaterami" oraz "Niezależnie od sytuacji praca w Lidlu" zdobyły później główne nagrody w ramach Employer Branding Excellence Awards 2020. W ten sposób sieć zwraca uwagę na to, że niezależnie od sytuacji gwarantuje dobre warunki zatrudnienia – umowę o pracę, ponadprzeciętną w branży wysokość wynagrodzenia oraz pozapłacowe benefity m.in. takie jak ubezpieczenie grupowe Allianz, prywatną opiekę medyczną Medicover czy kartę Multisport. Ponadto, w tak trudnym jak obecnie okresie, Lidl Polska nieustannie podejmuje nowe działania, aby zapewnić ponad 23 tysiącom pracowników bezpieczeństwo i ochronę ich zdrowia. Z myślą o dobrym samopoczuciu swoich pracowników, Lidl uruchomił Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego oferuje im i ich rodzinom bezpłatną oraz anonimową pomoc prawników, psychologów i doradców finansowych. Porady udzielane są bezpłatnie, codziennie, przez całą dobę oraz w poufności.

SPRAWDŹ TAKŻE: Polska miodową potęgą! Brylujemy w całej Unii

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze