Beata Szydło

i

Autor: Łukasz Gagulski/SE

Syn Beaty Szydło pracuje w firmie, w której udziały ma Daniel Obajtek

2021-03-17 12:51

Syn Beaty Szydło jest pracownikiem firmy ERG Bieruń Folie, której udziałowcami są Daniel Obajtek i jego matka - czytamy na portalu OKO.press, który podaje również, że syn byłej premier pracuje w firmie pod zmienionym nazwiskiem. Jest przedstawicielem handlowym odpowiadającym za dystrybucję worków foliowych.

Portal OKO.press podaje, że informację o zatrudnieniu syna Beaty Szydło w firmie ERG Bieruń dostał od czytelnika. Mecenas Maciej Zaborowski potwierdził, że Tymoteusz Szydło zmienił nazwisko i poprosił w jego imieniu o nieujawnianie jego nowego nazwiska. Przyznał również, że syn byłej premier pracuje w ERG Bieruń. O Tymoteuszu Szydło było głośno w mediach, gdy rozeszła się informacja, że porzucił stan duchowny.

Nie uwierzysz, kim z wykształcenia jest Beata Szydło. Niezwykły zawód! Mało kto o tym wie

Jak podaje OKO.press, powołując się na relację mecenasa Zaborowskiego Tymoteusz Szydło poprosił swoją mamę o pomoc w znalezieniu pracy. "Beata Szydło zwróciła się z tą sprawą do kilku znajomych osób, m.in. Daniela Obajtka. Jak podkreśla mecenas Zaborowski, nie chciała szukać dla niego pracy w spółkach Skarbu Państwa, ale w sektorze prywatnym. A jego klient nie mógł się wówczas spodziewać, że w przyszłości wokół firmy pojawią się jakieś kontrowersje" - informuje OKO.press.

Test na COVID-19 w LIDL i Carrefour! Od kiedy? Za ile?

Od 1 października 2019 roku Tymoteusz jest zatrudniony w ERG Bieruń Folie na umowę o pracę.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze