Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka będzie placówką medyczną?

Szaleństwo w Biedronce! Promocja na markowe kosmetyki. Kupisz je za złotówkę

2022-04-02 5:06

W tym tygodniu Biedronka kusi nie tylko dobrą promocją na artykuły spożywcze. W sklepach sieci możemy również za bezcen kupić kosmetyki do włosów znanych i dobrych marek. Szampon, lakier czy odżywkę kupisz już za 1 zł. Promocja obowiązuje tylko w sobotę 2 kwietnia. Sprawdź, jak z niej skorzystać.

Nowa promocja w Biedronki

Klienci Biedronki doskonale wiedzą, że w sklepach sieci mogą, korzystając z promocji w dobrych cenach, kupić artykuły spożywcze, ale też kosmetyki, środki czystości czy proszki i płyny do prania. Tylko w sobotę, 2 kwietnia, Biedronka ma doskonałą promocję na wszystkie kosmetyki do włosów. Drugi, dowolny produkt możemy kupić za złotówkę. To super oferta, bo do wyboru mamy kosmetyki takich marek jak Garnier, Schwarzkopf, L’ Oreal, Be Beauty, czy Pantene. Limit dzienny to 4 produkty (maks. 2 za 1 zł) na kartę Moja Biedronka. Możemy kupić szampony, odżywki, maski, lakiery.

Biedronka kosmetyki za 1 zł

i

Autor: MAT. PRASOWE Biedronka kosmetyki za 1 zł

Sobota, 2 kwietnia, to też ostania szansa, żeby tanio kupić kapsułki do prania Persil Power Caps., do białego, do koloru. Opakowanie zawierające 60 sztuk kosztuje 48,99 zł, czyli za jedno pranie zapłacimy 70 groszy. Rewelacyjną promocję mamy też na proszek do prania E, 2,47 kg. Jak kupimy jedno takie opakowanie, to drugie dostaniemy za darmo. Limit dzienny to 4 opakowania (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka. Koszt jednego prania w tej promocji to tylko 35 groszy.

Tańczące z Promocjami 31.03.22
Sonda
Kupujesz kosmetyki w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze