Zasmażane buraczki

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Szkło, pleśń i martwe szkodniki w BURAKACH! Masz ten produkt w domu? WYRZUĆ GO!

2020-10-05 18:20

Popularne gotowane buraczki zawierają szkło, a także martwe szkodniki i pleśń! Główny Inspektorat Sanitarny apeluje, by pod żadnym pozorem nie jeść tych buraków. Już teraz zakład produkujący je wycofuje kwestionowany produkt z obrotu. Zobacz, o jakie buraczki chodzi i sprawdź, czy nie masz ich w domu!

GIS informuje, że feralne buraki to te produkowane przez P.P.H.U. "Frutico", Export-Import z siedzibą w Nowych Gajęcicach. Gotowane buraczki w słoikach sprzedawane był w sklepach sieci Lewiatan. Seria produktu, którą natychmiast lepiej wyrzucić to Buraczki wiórki Lewiatan, 290 g o numerze partii: 15.07.2021/B i datą minimalnej trwałości: 15.07.2021. Wyprodukowano je dnia 15.07.2020 r. w ilości 6400 sztuk.

UWAŻAJ! Trujące grzyby na bazarach i targowiskach

- Na podstawie oceny laboratoryjnej w produkcie stwierdzono: w 3 z 4 pobranych próbek obecność pleśni, w 2 z 4 próbek obecność zanieczyszczeń biologicznych (martwe, zasuszone szkodniki), natomiast w 1 z 4 próbek obecność czterech odłamków szkła - informuje Inspektorat.

- Zakład uruchomił procedurę wycofania kwestionowanego produktu z obrotu oraz poinformował odbiorcę o konieczności pilnego wycofania problematycznej partii - czytamy dalej w komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE: WIELKIE promocje w Biedronce. Śliwki za 3 zł, ziemniaki za 3 zł i mięso mielone za 3 zł

Sonda
Czy uważasz, że 500 plus, w związku z deficytem budżetu państwa przewidzianym na 2021 rok, powinno zostać wstrzymane?
Wałęsa rzucił na ziemię 10zł żebrzącej dziewczynce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze