T-Bull kończy półrocze z dobrym wynikiem. Plany na resztę roku ma jeszcze ambitniejsze

2020-07-15 16:37 Mateusz Albin
Gry wideo
Autor: pixabay.com Gry wideo

Dla wrocławskiego producenta gier, spółki T-Bull, pierwsze półrocze 2020 roku upłynęło nie tylko pod znakiem koronawirusa, ale także imponujących obrotów. Aplikacje wrocławian ściągnięto niemal pół miliarda razy. - Druga połowa roku będzie oznaczała czas wzmożonych prac i pełnej mobilizacji - objecują przedstawiciele firmy.

Według raportu za pierwsze pół rocze, liczba pobrań gier wrocławskiego T-Bulla sięgnęła niemal pół miliarda. Tylko w czerwiec studio zakończyło z wynikiem ponad 6,6 miliona pobrań swoich gier. Zdecydowanym faworytem graczy pozostaje Moto Rider GO, który na koniec ostatniego miesiąca uzyskał 2,8 miliona ściągnięć, co przekłada się na imponujące 105 milionów na przestrzeni życia aplikacji.

- Pierwsza połowa 2020 roku to dla wszystkich czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Wydaje mi się, że wiele firm nauczyło się zupełnie innego trybu pracy, co sprawi że w przyszłości zupełnie inaczej będziemy podchodzić do tego tematu – mówi Damian Fijałkowski, CTO i współzałożyciel T-Bull S.A. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak płynnie udało nam się przyjąć nowe standardy nie tracąc przy tym tempa i efektywności pracy, a bardzo optymistyczny wynik czerwcowy tylko to potwierdza.

ZOBACZ TEŻPolscy twórcy gier nie boją się koronawirusa. W tej branży ostatnie wydarzenia to złoty okres

Darmowe gry na telefon [SuperNERD odc. 16]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przedstawiciele T-Bulla zapowiadają, że kolejne pół roku będzie jeszcze lepsze i stanie stanie pod znakiem intensywnej pracy nad przygotowaniem już zapowiedzianych produkcji, rozwojem portfolio nad nowymi tytułami oraz realizacji projektów o łącznej wartości ponad 10 milionów PLN, o których firma informowała w zeszłym tygodniu.

T-Bull S.A. To polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 485 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

Najnowsze