Tak stołuje się prezydent Donald Trump. "Trzysta hamburgerów, mnóstwo frytek" [ZDJĘCIA]

2019-01-15 13:07
 Trump przywitał gości... hamburgerami z fast foodu
Autor: WhiteHouse/TWITTER Trump przywitał gości... hamburgerami z fast foodu

Tajemnicą poliszynela jest to, że przywódca Stanów Zjednoczonych jest miłośnikiem fast foodów. Szybkie i niezdrowe jedzenie stało się nieodzownym znakiem Donalda Trumpa. Najlepiej świadczy o tym uczta, którą prezydent USA wystawił w Białym Domu.

- Jeśli jest amerykańskie, lubię je. To wszystko amerykańskie. Trzysta hamburgerów, mnóstwo frytek, całe nasze ulubione jedzenie – zachwalał menu prezydent Donald Trump.

Z jakiej okazji odbyła się niezdrowa uczta w Białym Domu? Prezydent Donald Trump przyjął w swojej rezydencji uczelnianą drużynę futbolową Clemson Tigers, która zdobyła tytuł mistrzowski. Jak zapewnił Hogan Gidley, zastępca sekretarza prasowego Białego Domu powiedział, że Trump zapłacił za wszystko z własnej kieszeni. - Na porcelanowej zastawie futboliści zastali rarytasy z sieci McDonald’s, Wendy’s, Burger King oraz Domino’s  - wylicza "Puls Biznesu". 

- Mamy tu bardzo dużych ludzi, którzy lubią zjeść. Dlatego myślę, że będziemy mieli trochę radości – mówił prezydent USA. – Myślę, że to jest ich ulubione jedzenie – dodał.

Źródło: "Puls Biznesu"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze