Biedronki otwarte w niedziele w Rzeszowie i w regionie [LISTA SKLEPÓW, ADRESY]

i

Autor: Amateusz Calik - SE

Tak tanie czereśnie tylko w Biedronce. Nie uwierzysz, ile zapłacisz za kilogram!

2021-07-20 2:00

"Owocowe lato" w Biedronce to świeże owoce w wyśmienitej cenie. Z tych promocji po prostu trzeba skorzystać! Ale to nie wszystko, co znajdziecie w ofercie. Biedronki. Sprawdźcie na czym jeszcze możecie zaoszczędzić!

To będzie wyjątkowy tydzień w Biedronce. Sieć przygotowała masę wyjątkowych promocji! I tak z kartą Moja Biedronka możesz otrzymać 50 proc. zniżki na wybrane produkty. Wśród nich kawy Jacobs, Nescafe lub Lavazza. Limit dzienny to dwa opakowania na kartę Moja Biedronka.

Do kawy idealnie nadadzą się lody familijne Marletto. W ofercie cała gama smaków - słony karmel, orzech włoski czy sernik truskawkowy. Co najlepsze - drugie opakowanie za 1 zł! Warto pamiętać, że przy zakupie dwóch opakowań, najtańsze opakowanie jest za złotówkę.

Do lodów możemy dodać świeże owoce, aby deser był jeszcze smaczniejszy! Na szczęście trwa owocowe lato w Biedronce. I tak za kilogram słodkich czereśni zapłacimy zaledwie 9,99 zł! Opakowanie malin to jedyne 4,99 zł za opakowanie. Ale to nie wszystko! Morele mini w opakowaniu 350 g. to koszt 6,99 zł.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

Gotowi na obiad? Świeże mięso w Biedronce to codzienne dostawy od certyfikowanych dostawców w doskonałej cenie. Rozbratel wołowy bez kości za jedyne 25,90 zł za kilogram. Wyborny tatar wołowy Premium Sokołów, 200 g w super cenie 7,49 za opakowanie. Kotlet cielęcy z kością Gourmet, 200 g to koszt 11,99 zł za opakowanie.

Sonda
Czy często robisz zakupy w Biedronce?

Chcesz sprawić wspaniały prezent komuś wyjątkowemu? Zapraszamy do kwiaciarni Biedronki! Bukiet róż (9 sztuk, 50 cm) za jedyne 9,99 zł. Dziesięć sztuk goździków to koszt 7,99 zł. Piękne Lilie (3 sztuki) w super cenie 7,99 zł.

Sprawdź pozostałe promocje jakie znajdziesz w tym tygodniu w Biedronce!

Które owoce są lepsze? Wiśnie czy czereśnie

i

Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Które owoce są lepsze? Wiśnie czy czereśnie
Najnowsze