samolot

i

Autor: Pixaby

Tani lot samolotem i zniżka na taksówkę. Uber i Kiwi.com łączą siły

2021-08-12 4:35

Po miesiącach spędzonych w domu, Polacy tłumnie ruszyli na wakacje, korzystając z paszportów szczepionkowych i otwartych granic. Szukając wypoczynku, pierwsze kroki i kliki kierujemy w stronę wyszukiwarek tanich połączeń. Od teraz użytkownicy jednej z nich - Kiwi.com, innowacyjnej platformy technologicznej dla podróżników, będą mogli nie tylko znaleźć korzystne połączenia, ale także skorzystać ze zniżki na przejazd z Uber.

Polacy tłumnie ruszyli na urlopy. Potwierdza to nie tylko brak miejsc w najpopularniejszych, krajowych miejscowościach, ale także wyniki badań European Travel Commission. Według nich prawie 80 proc. z nas zadeklarowało chęć podróży zagranicznej lub krajowej, zaś 35 proc. odpowiedziało, że po minionym roku potrzebuje odpoczynku bardziej niż zwykle. Dlatego tak chętnie i szybko wróciliśmy do szukania tanich biletów i okazji podróżniczych. Od 1 maja, na Kiwi.com odnotowano ponad 77 milionów wyszukiwań lotów pochodzących od polskich podróżnych. Najpopularniejsze kierunki rezerwowane przez Polaków na Kiwi.com w trakcie letnich miesięcy to Kijów, Paryż, Mediolan, Londyn, Rzym i Barcelona. W nowej rzeczywistości wyjazdy powinny być nie tylko dostępne cenowo, ale przede wszystkim bezpieczne. Dlatego nowa współpraca firm Uber i Kiwi.com spodoba się tym, którzy cenią proste, oszczędne i bezpieczne rozwiązania.

ZOBACZ: Zjesz w restauracji bez szczepienia. W tym miejscu nie sprawdzają paszportów covidowych

Czy politycy powinni dostać podwyżki? Zdania Polaków podzielone

Podróż od drzwi do drzwi

Od 18 sierpnia, rezerwując podróż za pośrednictwem Kiwi.com, użytkownicy, którzy skorzystają z serwisu po raz pierwszy, otrzymają dedykowaną zniżkę o wartości 50 proc. na przejazd z Uber. Unikalny kod zostanie przekazany wraz z kartą pokładową do 6 godzin przed planowanym odlotem. Dzięki niemu użytkownicy mogą być pewni, że dotrą na lotnisko na czas, a w dodatku nie przepłacą za transfer z portu lotniczego. Oferta będzie aktywna przez najbliższe 2 miesiące.

“Choć wszyscy bardzo czekaliśmy na otwarcie granic, po trudnym czasie pandemii zmieniliśmy sposób przemieszczania się. Potrzebujemy nie tylko skrojonych na miarę, ale przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań. Mamy nadzieję, że dzięki nowej współpracy ułatwimy tysiącom pasażerom bezpieczne dotarcie na czas na lotnisko lub do hotelu.” - mówi Michał Konowrocki, Dyrektor Zarządzający Uber Poland.

Sonda
Czy lubisz latać samolotem?

Czym jest Kiwi.com?

Kiwi.com wykorzystuje unikalny, zaawansowany algorytm, który wyszukuje loty niedostępne na żadnej innej platformie - bierze pod uwagę wszystkie oferowane przez branżę lotniczą opcje w celu znalezienia najlepszych tras i najtańszych biletów. Od teraz rezerwując podróż z Kiwi.com, wraz z kartą pokładową użytkownicy otrzymają również dedykowany kod na przejazd z Uber do wykorzystania w miastach, w których działa aplikacja.

“Cieszymy się, że rozpoczynamy współpracę z platformą Uber. Tak, jak Uber zrewolucjonizował rynek przejazdów pasażerskich, tak nasza innowacyjna technologia sprawia, że Kiwi.com umożliwia odejście od tradycyjnych metod wyszukiwania lotów, zapewniając klientom większy wybór i dostęp do unikalnych tras podróży, których nie znajdziemy nigdzie indziej. To jest idealne partnerstwo!" - mówi Golan Shaked, Chief Commercial Officer w Kiwi.com.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze