TANIE bilety na pociąg. Wielkie promocje w PKP Intercity! Sprawdź TO

2020-10-01 17:48 Monika Szaniawska
We Wrocławiu powstanie myjnia pociągów PKP Intercity. Sprawdź szczegóły
Autor: Materiały prasowe we-wroclawiu-powstanie-myjnia-pociagow-pkp-intercity-sprawdz-szczegoly

To prawdziwa rewolucja w PKP Intercity! Spółka oferuje bilety na pociąg tańsze nawet o 67 proc. Łowcy Super Promo to nowa funkcjonalność na stronie intercity.pl, dzięki której na kilka dni przed wyjazdem można wyszukać i kupić bilety po naprawdę atrakcyjnych cenach.

To dopiero promocja!PKP Intercity poinformowało w czwartek, że na stronie spółki można znaleźć bilety w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy wejść w zakładkę "Łowcy Super Promo". W ten sposób można zmniejszyć koszty podróży pociągami ekspresowymi nawet o 67 proc.

ZOBACZ TEŻ: Polacy PRZEPŁACAJĄ za kredyty! Te pomyłki mogą nas słono kosztować!

Od kiedy tańsze bilety? Jak informuje przewoźnik, zmodyfikowany sposób dystrybucji puli tańszych biletów Super Promo obowiązuje już od 1 października 2020 roku i zastępuje dotychczasową Czwartkomanię. Ceny biletów na najpopularniejszych trasach zaczynają się już od 49 zł!  W zakładce "Łowcy Super Promo" można wyszukać bilety na pociągi ekspresowe, czyli połączenia kategorii Express InterCity Premium (EIP), obsługiwane pociągami Pendolino, oraz Express InterCity (EIC). Wyszukiwarka pokazuje połączenia na 7 dni w przód. Siatka połączeń pociągów ekspresowych obejmuje największe miasta w Polsce i turystyczne ośrodki, więc kupując bilet w promocji można odwiedzić m.in. Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice, Szczecin, Rzeszów czy Kołobrzeg.

Niektórzy mogą podróżować jeszcze taniej! Spółka poinformowała, że promocyjne bilety wyszukane przez system łączą się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu osoby do nich uprawnione, m.in. studenci czy uczniowie, mogą podróżować za jeszcze mniejsze pieniądze.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pacjenci nie mogą dostać się do lekarza. Czy stać nas na opiekę farmaceutyczną?