We Wrocławiu powstanie myjnia pociągów PKP Intercity. Sprawdź szczegóły

i

Autor: Materiały prasowe we-wroclawiu-powstanie-myjnia-pociagow-pkp-intercity-sprawdz-szczegoly

TANIE bilety na pociąg. Wielkie promocje w PKP Intercity! Sprawdź TO

2020-10-01 17:48

To prawdziwa rewolucja w PKP Intercity! Spółka oferuje bilety na pociąg tańsze nawet o 67 proc. Łowcy Super Promo to nowa funkcjonalność na stronie intercity.pl, dzięki której na kilka dni przed wyjazdem można wyszukać i kupić bilety po naprawdę atrakcyjnych cenach.

To dopiero promocja!PKP Intercity poinformowało w czwartek, że na stronie spółki można znaleźć bilety w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy wejść w zakładkę "Łowcy Super Promo". W ten sposób można zmniejszyć koszty podróży pociągami ekspresowymi nawet o 67 proc.

ZOBACZ TEŻ: Polacy PRZEPŁACAJĄ za kredyty! Te pomyłki mogą nas słono kosztować!

Od kiedy tańsze bilety? Jak informuje przewoźnik, zmodyfikowany sposób dystrybucji puli tańszych biletów Super Promo obowiązuje już od 1 października 2020 roku i zastępuje dotychczasową Czwartkomanię. Ceny biletów na najpopularniejszych trasach zaczynają się już od 49 zł!  W zakładce "Łowcy Super Promo" można wyszukać bilety na pociągi ekspresowe, czyli połączenia kategorii Express InterCity Premium (EIP), obsługiwane pociągami Pendolino, oraz Express InterCity (EIC). Wyszukiwarka pokazuje połączenia na 7 dni w przód. Siatka połączeń pociągów ekspresowych obejmuje największe miasta w Polsce i turystyczne ośrodki, więc kupując bilet w promocji można odwiedzić m.in. Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice, Szczecin, Rzeszów czy Kołobrzeg.

Niektórzy mogą podróżować jeszcze taniej! Spółka poinformowała, że promocyjne bilety wyszukane przez system łączą się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu osoby do nich uprawnione, m.in. studenci czy uczniowie, mogą podróżować za jeszcze mniejsze pieniądze.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pacjenci nie mogą dostać się do lekarza. Czy stać nas na opiekę farmaceutyczną?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze