Dodatek do ogrzewania gazowego 2023

i

Autor: Getty Images Dodatek do ogrzewania gazowego 2023 - dostałeś fakturę, złóż jak najszybciej wniosek o zwrot

Ceny gazu

Tańszy gaz dla małych i średnich firm. PGNiG ogłasza obniżkę ceny gazu

2023-02-08 15:34

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z gwarancji stałej ceny gazu ziemnego; proponowana cena jest niższa o 33 proc. od ceny bazowej, wynikającej z cennika dla klientów biznesowych i wynosi 525 złotych za megawatogodzinę - poinformował w środę PGNiG Obrót Detaliczny.

Ceny gazu niższe o 33 proc.

"Wprowadziliśmy kolejne rozwiązanie, które po styczniowej, czasowej obniżce cennika dla klientów biznesowych, będzie realnym wsparciem dla polskich przedsiębiorstw. Warto podkreślić, że to właśnie klienci, korzystający dotychczas z naszego cennika, poprzez wybór naszej nowej oferty, mogą sobie zapewnić do końca 2025 roku cenę niższą aż o jedną trzecią od aktualnej ceny bazowej" - przekazał, cytowany w środowej informacji prasowej, prezes PGNiG Obrót Detaliczny Henryk Mucha.

Jak poinformował PGNiG Obrót Detaliczny, spółka z Grupy Orlen, wprowadziła nową ofertę, która pozwoli m.in. małym i średnim przedsiębiorstwom skorzystać z gwarancji stałej ceny gazu ziemnego. "Proponowana w ramach oferty cena jest obecnie niższa o 33 proc. od ceny bazowej, wynikającej z cennika dla klientów biznesowych i wynosi 525 złotych za megawatogodzinę" - podano.

Sonda
Czy na zakupach odczuwasz, że ceny poszły do góry?
Pieniądze to nie wszystko Sławomir Dudek

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze