PEPCO

i

Autor: Shutterstock PEPCO

Tego nie możesz przegapić! Niesamowita wyprzedaż w Pepco, ale trzeba się pośpieszyć!

2021-06-23 14:01

Pepco to jeden z ulubionych sklepów Polaków. Klienci tej niezwykle popularnej sieci doskonale wiedzą, że zawsze zrobią tam dobre i tanie zakupy. W najnowszej wakacyjnej promocji mamy letnią odzież do kupienia już za kilka złotych .Ale to nie wszystko. Od wczoraj 22.06 aż do wyczerpania zapasów, wybrane produkty z różnych kategorii są tańsze nawet o połowę. Warto się pośpieszy, bo z pewnością rozejdą się jak świeże bułeczki

Każda promocja w sklepach sieci Pepco to wielka okazja do zakupów w dobrych jakościowo artykułów za niewielkie pieniądze. W najnowszej kolekcji mamy prześliczne ręczniki plażowe już za 5 zł, bieliznę oraz letnie ubrania dla dzieci dorosłych za kilka złotych. Możemy też okazyjnie kupić kolorowe materace, kółka do pływania, baseny, artykuły do gry i zabawy, jak bramka do piłki nożnej czy styropianowe samoloty, walizki, maty plażowe, maty turystyczne.

Totalna wyprzedaż

Ale sieć zaskakuje swoich klientów jeszcze jedną niesamowitą promocją. O 22.06 do wyczerpania zapasów wybrane produkty z bogatej oferty Pepco będziemy mogli kupić do 50 proc. taniej.

Wyprzedaże w Pepco

i

Autor: materiały prasowe Wyprzedaże w Pepco

Totalna wyprzedaż obejmuje artykuły z kategorii: odzież, bielizna, łazienka salon, kuchnia, jadalnia, pokój dziecka. Znając ceny obowiązujące w Pepco, produkty z wyprzedaży kupimy za grosze. Trzeba się tylko pośpieszyć. Trudno przewidzieć, jak długo będą dostępne na półkach sklepowych. Klientów z pewnością nie zabraknie.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Subwencja finansowa
Sonda
Czy uważasz, że produkty z Pepco są dobrej jakości?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze