KFC

i

Autor: materiały prasowe KFC

GIGANTYCZNA promocja KFC na mecz Polska-Szwecja! Kubełek 30 Hot Wings za 2 złote

2021-06-23 10:36

Sobotnie, narodowe kibicowanie na Euro 2020 przyniosło niesamowity efekt. Upragniony remis z Hiszpanią daje nadzieje na wyjście polskiej reprezentacji z grupy i awans do 1/8 rozgrywek. Dzisiejsze spotkanie ze Szwecją to dla Polaków „mecz o wszystko”. KFC nieustająco zachęca do wspólnego kibicowania, a specjalna, mistrzowska promocja dla fanów futbolu oraz chrupiącego kurczaka wciąż jest aktualna. Każdy, kto dziś kupi jeden z trzech „Zestawów Piłkarskich KFC”, już jutro otrzyma Kubełek 30 Hot Wings za jedyne 2 złote. Warunek pozostaje ten sam – Polska musi wygrać!

Promocja KFC na EURO 2020

W trzech promocyjnych „Zestawach Piłkarskich KFC” każdy kibic znajdzie to, co w KFC lubi najbardziej. Pierwszy zawiera 11 kawałków Hot&Spicy Strips, 11 wyjątkowo chrupkich, pokrytych superpikantną panierką skrzydełek Hot Wings oraz 12 sztuk Onion Rings i 4 porcje frytek. Drugi to cztery kubełki 30 Hot Wings Bucket, a trzeci to po 4 sztuki kanapek Twister, Zinger oraz Grander, uzupełniony w tym wyjątkowym zestawie 4 porcjami Qurrito, frytkami oraz kubełkiem Hot Wings. „Zestawy Piłkarskie KFC” są dostępne zarówno na miejscu w lokalach, jak i w opcji na wynos we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski.

ZOBACZ: Polska - Szwecja TV TRANSMISJA NA ŻYWO EURO 2020 Gdzie obejrzeć mecz Polska - Szwecja?

ROSJANKI NIE ZNAJĄ LEWANDOWSKIEGO! Sonda przed meczem Polska-Szwecja

Jeśli Polska pokona dziś na boisku Szwecję i awansuje do 1/8 finału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, każdy kto kibicował w asyście „Zestawu Piłkarskiego KFC” będzie mógł cieszyć się jutro jeszcze bardziej z Kubełkiem 30 Hot Wings za jedyne 2 złote. Aby w czwartek odebrać promocyjny Kubełek, wystarczy jedynie pokazać przy kasie paragon z dzisiejszego zakupu „Zestawu Piłkarskiego KFC”. Szanse na zwycięstwo i dodatkową radość z Kubełka za 2 zł są zdecydowanie większe niż w minioną sobotę, więc tym bardziej warto oglądać dzisiejszy mecz w towarzystkie najbliższych i przyjaciół z pysznym, chrupiącym kurczkiem z KFC pod ręką.

Sonda
Polska - Szwecja na Euro 2020 - kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze