Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

i

Autor: Materiały prasowe Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

Testy na przeciwciała w Biedronce sprzedały się na pniu!

2021-03-15 15:54

Od poniedziałku w sieci sklepów Biedronka dostępne są testy na obecność przeciwciał koronawirusa. Włączenie ich do swojej oferty zapowiedział także Lidl. Test Primacovid, który można już kupić na polskim rynku, wykrywa przeciwciała SARS-CoV-2. Każdy klient może kupić maksymalnie trzy sztuki. Jeden kosztuje 49,99 zł. Nie wszędzie można było dziś testy zdobyć.

Test dostępny od 15 marca w Biedronce to certyfikowany produkt szwajcarskiego laboratorium PRIMA Lab. Test Primacovid przeznaczony jest do użytku domowego, a jego skuteczność – zgodnie z informacją producenta – szacuje się na 98 proc.  Jest to tak zwany test serologiczny – oznacza to, że pozwala wykryć, czy dana osoba wytworzyła przeciwciała IgG i IgM.

Czy hotele na Podhalu zostaną wyprzedane przez pandemię koronawirusa?

Biedronka sprzedała testy na koronawirus na pniu. Wielu Polaków chce przetestować się na obecność przeciwciał. Jak dowiedział się Super Biznes testy w Warszawie sprzedały się już z samego rana. "Na Ursynowie testy sprzedały się o 6 rano" - powiedziała nam kasjerka w jednym ze sklepów. Jak podaje serwis, w warszawskim Wilanowie wszystkie testy zostały wyprzedane już po godzinie 8:00. "Po godzinie 9:00 rano pracownik sklepu przy ulicy Sarmackiej w Warszawie poinformował nas, że dostępnych było tylko 50 sztuk testów. Każdy z klientów mógł jednorazowo kupić tylko trzy sztuki. Ostatnie zniknęły po godzinie 8:00" - napisały Wiadomoscihandlowe.pl.

300 zł od Lidla. Kto dostanie pieniądze na Wielkanoc?

Wykonanie testu trwa kilka minut. W tym celu należy pobrać próbkę krwi z palca i umieścić ją na płytce testu. Po 10 minutach test pokaże wynik: dwie kreski w okienku sygnalizują obecność przeciwciał IgG lub IgM we krwi, przy czym druga kreska może mieć różne odcienie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze