Młodość Beaty Szydło. Tak zaczynała premier

i

Autor: Piotr Kowalczyk Młodość Beaty Szydło. Tak zaczynała premier

Trudna młodość Beaty Szydło. Górnicza przeszłość, studia i wielka kariera [ZDJĘCIA]

2020-12-30 6:12

Zarobki Beaty Szydło mogą przyprawić o ból głowy. Podobnie gdy mowa o o pani premier i emeryturze, jaką dostanie z Brukseli. Pieniądze dla Beaty Szydło będą lecieć ciurkiem, jednak nie zawsze było tak kolorowo. Europosłanka PiS przeszła ciężką drogę, do majątku i pensji, które posiada. Zobaczcie, kim była Beata Szydło, skąd pochodzi i jak wyglądała jej kariera!

Beata Szydło była jedną z twarzy "dobrej zmiany" PiS - to ona i Elżbieta Rafalska (dziś także zasiadająca w Parlamencie Europejskim) wprowadziły 500 plus. To Szydło była wiatrem, który niósł PiS do zwycięstw i świetnych wyników sondażowych. Dziś Beata Szydło zarabia miliony, szykując sobie ciepłą, unijną emeryturę. Jednak gdy odbywały się wybory, była zwykłą Polką, znającą trud łączenia kariery z dbaniem o gospodarstwo domowe.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Lech Wałęsa - kim jest z zawodu były prezydent Polski? Możesz być zaskoczony

W naszej galerii przedstawiamy wam historię Beaty Szydło, dziś europosłanki PiS, byłej premier i działaczki samorządowej. Zobacz drogę polskiej polityk z rodzinnego Przecieszyna na Śląsku do Parlamentu Europejskiego!

ZOBACZ: Roman Giertych ma WSTYDLIWĄ przeszłość! Homoseksualizm i Macierewicz w tle [ZDJĘCIA]

Szczepienia medyków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze