Auchan

i

Autor: Shutterstock Auchan

Ubrania Calvin Klein, Nike i Adidas w Auchan po 35 zł! Wyjaśniamy, jak to możliwe

2021-05-14 12:20

Markowe ciuchy używane w Auchan! Wśród marek, której odzież znajdziemy w Auchan, będzie m.in. Calvin Klein, Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Guess i Ralph Lauren. Wszystko w mega promocyjnych cenach. Markowe ubrania mają być w świetnym stanie: sprawdzone, czyste i posortowane. W Auchan znajdzie się odzież zarówno damska, męska, jak i dziecięca. Projekt nazywa się Nowe Życie by Auchan i pilotażowo działa już w kilku hipermarketach w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Zdradzamy, ile zapłacisz za odzież z drugiej ręki znanych marek w Auchan!

Markowe ciuchy w Auchan

Nowe Życie by Auchan – tak nazywa się projekt w ramach którego w hipermarkecie Auchan dostępne będą ubrania znanych marek z drugiej ręki. Tommy Hilfiger, Guess, Ralph Lauren, Calvin Klein, H&M, Pepe Jeans, Mango, Zara, Nike, Adidas, Abercrombie&Fitch, Jules oraz Massimo Dutti to marki, których odzież dostaniemy w hipermarkecie. Ubrania mają być schludne, czyste i posortowane. Słowem w świetnym stanie. A do tego w mega promocyjnych cenach od 7 do 35 zł. W Auchan będzie w czym wybierać i przebierać, bo asortyment markowej odzieży używanej jest imponujący. To odzież zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak i dzieci. Do kupienia w ofercie Nowe Życie by Auchan będą t-shirty, sukienki, spódnice, spodenki, szorty, spodnie, koszulki polo, koszule, bluzki, kombinezony i bluzy. Aktualnie projekt ten realizowany jest pilotażowo w pięciu hipermarketach: Warszawa Jubilerska, Warszawa Wola, Katowice Reńców, Kraków Bronowice i Kraków Bora. Planuje się poszerzenie projektu na kolejne hipermarkety w drugim półroczu.

ZOBACZ: Koniec zakazu handlu w niedzielę w Polsce?! Te sklepy są otwarte [LISTA SKLEPÓW]

Sedno Sprawy - Piotr Zgorzelski

Auchan stawia na ekologie

Po co Auchan Retail Polska wprowadza testowy projekt - Nowe Życie by Auchan? Celem jest nie tylko sprzedaż, ale i realizacja strategii CSR. Firma pokazuje swoje zaangażowanie i promuje zrównoważony stylu życia. - Musimy pamiętać, że tylko niewielki procent tekstyliów na całym świecie jest poddawanych recyklingowi. Polscy klienci coraz częściej chcą mieć realny wpływ na środowisko np. poprzez dłuższe użytkowanie produktów, dokonują świadomych wyborów, także na modę patrzą pod kątem ekologii. Możliwość kupienia odzieży używanej znanych i cenionych marek idealnie wpisuje się w ten trend. Koncept Nowe Życie by Auchan to także ważny element strategii Auchan 2022 – powiedział Radosław Dac, dyrektor Produktów Auchan Retail Polska.

PRZECZYTAJ TEŻ! Nowa funkcja w aplikacji Rossmanna!

Projekt realizowany jest we współpracy z francuską firmą Patatam, specjalizującą się w odzyskiwaniu i sprzedaży odzieży używanej.

Sonda
Czy kupujesz rzeczy w second-handach?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze