LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Wyjątkowa promocja w Lidlu. Pieluchy kupisz już za 26 groszy za sztukę

2021-05-13 13:56

Z myślą o rodzicach maluchów przygotował specjalną promocję. Dzieki niej będą mogli zaoszczędzić trochę pieniędzy, a wiadomo, że opieka nad małym dzieckiem to nie tylko nieskończona radość, ale również zwiększone wydatki. Od czwartku, 13 maja, kupując pieluchy i pantsy Lupilu, za drugie opakowanie zapłacimy aż 60proc. mniej. Taniej kupimy również BIO dania w słoiczkach Lupilu – obowiązywać będzie promocja 2 + 1 za 1 zł

Pierwsze lata życia dziecka łączą się ze zwiększonymi wydatkami. Dlatego kupując ubranka czy pieluchy, warto zwrócić uwagę na ich wysoką jakość oraz atrakcyjną, niską cenę. Pieluchy Lupilu oferowane przez Lidl Polska posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz zostały przetestowane dermatologicznie w niezależnym instytucie Dermatest.

Pielucha za 26 groszy

Od czwartku, 13 maja, pojawi się specjalna promocja – drugie opakowanie pieluch i pantsów Lupilu będzie kosztować aż 60 proc. taniej, już od 26 groszy za sztukę. Co ważne, w ofercie dostępny będzie szeroki wybór pieluch – od tych przeznaczonych dla noworodków (rozmiar 1) po pantsy dla nieco większych dzieci (rozmiary 5 i 6).

Zobacz też: Szalona promocja Flixbusa! Bilety po 99 groszy! Powrót na trasy z przytupem

Pieluchy są nie tylko bezpieczne, ale także miękkie i delikatne dla skóry dziecka. Ponadto dzięki superchłonnym kanalikom szybko rozprowadzającym i zatrzymującym wilgoć, zapewniają suchą pieluszkę nawet do 12 godzin.

pieluchy i pantsy, drugie opakowanie 60 proc.taniej

i

Autor: materiały prasowe pieluchy i pantsy, drugie opakowanie 60 proc.taniej

Danie za 1 zł

To nie jedyna promocja, którą w tym tygodniu przygotował Lild Polska. W ofercie sieci znajdziemy wiele produktów w niskich, atrakcyjnych cenach, dzięki którym zrobimy zakupy dla dzieci! Od czwartku, 13 maja, taniej kupimy BIO dania w słoiczku Lupilu dla dzieci oraz musy Bobovita. Trzeci produkt kosztuje tylko 1 zł. 

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Najnowsze