Wielki hit w Pepco. Idealna na upał butelka z chłodzącymi kostkami już za 8 zł!

2021-05-12 18:01 Beata Lekszycka
sklep Pepco
Autor: materiały prasowe sklep Pepco

Najnowsza promocja w Pepco trwa w najlepsze. Jeszcze do 19 maja możemy kupić ubrania dla całej rodziny w dobrych cenach oraz artykuły gospodarstwa domowego. Niektóre z nich świetnie sprawdzą się w gorące dni. Szklanki, słoiki z kranikiem do zimnych napojów i absolutny przebój czyli butelka z chłodzącymi kostkami wielokrotnego użytku. Musisz ją mieć, a cena jest niezwykle przystępna, kosztuje tylko kilka złotych

Oferta Pepco jest niezwykłe szeroka . W sklepach popularnej sieci znajdziemy świetne ubrania dobrej jakości, a co najważniejsze w niskich cenach. W najnowszej promocji znajdziemy kolekcję nazwaną przez sieć - dobrane pary. Mama i córka, tata i syn mogą założyć identyczne koszulki i szorty z nadrukiem. Ale możemy też zaopatrzyć się w gadżety niezbędne na letnie pikniki i urlopowe wyjazdy. W ofercie Pepco jest np. torba plażowa z izolacją z folii wewnątrz, zapinana na suwak. Jej wymiary to 62x38x13 cm, a koszt to jedynie 30 zł.

Ceny idą w górę. Jak koronawirus spowodował inflację?

Na upały przyda się z pewnością słój do zimnych napojów o pojemności 4 litrów, z kranikiem, plastikowy, przezroczysty, bezbarwny, różowy lub niebieski. Kupimy go za 15 zł. Mamy również niedrogie szklanki do zimnych napojów (6 zł) czy rurki metalowe oraz wielki hit.

Butelka
Autor: materiały prasowe

Hit na upały

Plastikowa butelka do zimnych napojów, 1,5 l z chłodzącymi kostkami w ilości 12 sztuk. Kostki schłodzą napoje bez zbędnego rozcieńczania. Wykonane są z wytrzymałego i bezpiecznego plastiku, zawierają płyn chłodzący, który zamarza po umieszczeniu w zamrażarce. Po użyciu trzeba je umyć i osuszyć. Tworzywo, z którego wykonane są kostki nie pochłania zapachów i jest bardzo trwałe, dzięki czemu kostki nadają się do wielokrotnego użytku. Do wyboru mamy kolor turkusowy lub fioletowy. Butelka ma jest certyfikatem BPA FREE i kosztuje tylko 8 zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze