whatsapp

i

Autor: pixabay.com

Aplikacje mobilne

Wielka awaria aplikacji WhatsApp! Tysiące zgłoszeń od użytkowników

2022-10-25 11:10

W poniedziałek doszło do awarii popularnego serwisu Whatsapp. Po godzinie 10 serwis downdetector.pl zanotował niemal 6 tys. zgłoszeń o awarii. Przed 11. użytkownicy znów mogli korzystać z komunikatora.

Wielka awaria aplikacji WhatsApp

W poniedziałkowe przedpołudnie media społeczne obiegła informacja o awarii popularnego komunikatora WhatsApp. Polski serwis downdetector.pl zanotował niemal 6 tys. zgłoszeń o awarii, ale dotyczyła ona użytkowników na całym świecie. "Komu nie działa Whatsapp? Niby nie na temat, ale jednak ułatwiał pracę" - napisał na Twitterze popularny serwis remiza.pl.

Według oficjalnych danych WhatsApp na całym świecie korzysta z niego ponad 2 mld użytkowników. Pozostałe serwisy firmy Meta, czyli Facebook, Messenger i Instagram, działały prawidłowo. WhatsApp to mobilny komunikator internetowy. Jest dostępny na niemal wszystkie rodzaje przenośnych systemów na smartfonach, telefonach i tabletach. WhatsApp umożliwia wysyłanie zdjęć, wiadomości tekstowych, głosowych oraz od niedawna wykonywanie połączeń. Oprócz rozmów z pojedynczymi kontaktami, WhatsApp pozwala także na rozmowy grupowe

Pieniądze to nie wszystko. Tomasz Gontarz
Sonda
Czy często ściągasz aplikacje na telefon?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze