LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

WIELKA promocja na majówkę. Lidl rozdaje piwa! Zobacz co trzeba zrobić

2021-04-29 12:31

Majówka przed nami, te nadchodzące dni kojarzą się przede wszystkim z rodzinnym biesiadowaniem i grillowaniem. Wiosenne spotkania najlepiej smakują popijane zimnym piwem. Z tej okazji Lidl przygotował wyjątkową promocję. Tylko w piątek, 30 kwietnia będziemy mogli dostać piwa za darmo. Wybór gatunków jest bardzo szeroki, każdy miłośnik złocistego napoju znajdzie coś dla siebie. Sprawdź co trzeba zrobić

Wielka atrakcja czeka na fanów piwa w Lidlu. Przed zbliżającym się weekendem majowym na użytkowników aplikacji Lidl Plus czeka wyjątkowa promocja. Tylko w piątek, 30 kwietnia, klienci Lidl Polska, będą mogli zakupić piwa w kultowej już promocji „8 piw w cenie 4”.

Jakie piwa możemy dostać za darmo

Promocją objęty zostanie bardzo szeroki i atrakcyjny asortyment produktów, tj. WSZYSTKIE piwa w butelce, w tym uwielbiane klasyczne piwa od znanych i cenionych producentów, szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych, w tym wyróżniający się wysoką jakością i atrakcyjną ceną Perlenbacher Pils, który tym razem zaprezentowany zostanie w odmienionej szacie graficznej oraz m.in. Żywiec, Tyskie, Lech, Heineken, Łomża, Paulaner, Budweiser, Desperados, Somersby, Captain Jack, Redd’s, Hardmade czy Garage. Do wyboru mamy też piwa z browarów rzemieślniczych takich jak: Inne Beczki, AleBrowar, Pinta, Browar za Miastem czy Nepomucen.

Piwo

i

Autor: materiały prasowe

Czytaj też: Primark otwiera sklep w Poznaniu. Wiemy od kiedy będzie można zrobić w nim zakupy

W promocji „8 piw w cenie 4” będą mogli wziąć udział wszyscy pełnoletni użytkownicy aplikacji Lidl Plus. Aby skorzystać z piątkowej promocji, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować aplikację przy kasie w dowolnym sklepie sieci. Aplikację Lidl Plus można bezpłatnie pobrać z Google Play oraz Appstore.

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze