Wielka promocja w Biedronce! Kiełbasa i pizza za 1 złoty, kaczka i pstrąg za 2 złote

2020-02-10 10:56
Biedronka
Autor: materiały prasowe Biedronka

Biedronka w tym tygodniu zaskakuje, jak zawsze, promocjami. Klienci sieci należącej do Jeronimo Martins Polska tym razem nie tylko będą mogli taniej kupić mięso, ale także pyszną pizzę. Zobacz najnowsze promocje w Biedronce!

Biedronka od 10 lutego 2020 roku oferuje swoim klientom kiełbasę śląską Morliny w „Mega Pace” w cenie 99 groszy za 100 gramów (promocja ważna tylko z kartą „Moja Biedronka” oraz limitem dziennym 3 kg). Taniej klienci Biedronki zakupią także drób – świeża noga kaczki kosztować będzie 1,99 zł za 100 gramów a połowa kaczki z sosem z czerwonej porzeczki będzie w cenie 2,49 zł za 100 gramów. Posiadacze karty „Moja Biedronka” będą mogli też kupić świeżą tuszkę z kurczaka bez podrobów, klasy A za 3,99 zł za 1 kg (oferta ważna tylko do 12 lutego 2020 roku z limitem dziennym 5 kg).

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Waloryzacja 2020. Emerytury i renty JUŻ JUTRO w górę!

Fani ryb znajdą w Biedronce w promocji świeżego pstrąga tęczowego, patroszone, za 1,99 zł za 100 gramów czy filety śledziowe w cenie 3,49 przy zakupie dwóch opakowań.

ZOBACZ TAKŻE: Polacy mają nowe danie narodowe. Nie uwierzysz, jakie

Biedronka przyszykowała także wyjątkową promocję na pizzę – drugie opakowanie pizzy Feiliciana od Dr. Oetker za 1 złoty! Promocja obowiązuje przy zakupie dwóch 2-paków pizzy w cenie 8,99 zł za opakowanie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze