Wielka promocja w Biedronce! Kiełbasa i pizza za 1 złoty, kaczka i pstrąg za 2 złote

2020-02-10 10:56 BSW
Biedronka
Autor: materiały prasowe Biedronka

Biedronka w tym tygodniu zaskakuje, jak zawsze, promocjami. Klienci sieci należącej do Jeronimo Martins Polska tym razem nie tylko będą mogli taniej kupić mięso, ale także pyszną pizzę. Zobacz najnowsze promocje w Biedronce!

Biedronka od 10 lutego 2020 roku oferuje swoim klientom kiełbasę śląską Morliny w „Mega Pace” w cenie 99 groszy za 100 gramów (promocja ważna tylko z kartą „Moja Biedronka” oraz limitem dziennym 3 kg). Taniej klienci Biedronki zakupią także drób – świeża noga kaczki kosztować będzie 1,99 zł za 100 gramów a połowa kaczki z sosem z czerwonej porzeczki będzie w cenie 2,49 zł za 100 gramów. Posiadacze karty „Moja Biedronka” będą mogli też kupić świeżą tuszkę z kurczaka bez podrobów, klasy A za 3,99 zł za 1 kg (oferta ważna tylko do 12 lutego 2020 roku z limitem dziennym 5 kg).

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Waloryzacja 2020. Emerytury i renty JUŻ JUTRO w górę!

Fani ryb znajdą w Biedronce w promocji świeżego pstrąga tęczowego, patroszone, za 1,99 zł za 100 gramów czy filety śledziowe w cenie 3,49 przy zakupie dwóch opakowań.

ZOBACZ TAKŻE: Polacy mają nowe danie narodowe. Nie uwierzysz, jakie

Biedronka przyszykowała także wyjątkową promocję na pizzę – drugie opakowanie pizzy Feiliciana od Dr. Oetker za 1 złoty! Promocja obowiązuje przy zakupie dwóch 2-paków pizzy w cenie 8,99 zł za opakowanie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze