Wielka promocja w Biedronce! Wędliny za 1 złoty, kurczak za 80 groszy! [WIDEO]

2019-11-18 14:39 KaJa
Biedronka
Autor: materiały prasowe Biedronka

Poniedziałek to idealny moment, aby uzupełnić lodówkowe braki. W wielu sklepach, to właśnie z początkiem tygodnia pojawiają kolejne nowe promocje. W placówkach sieci Biedronka znajdziemy szeroki wybór mieś, wędlin i ryb w atrakcyjnych cenach. Jesień i zima to czas kiedy nasze organizmy potrzebują bardziej pożywnych posiłków bogatych w szereg mikroelementów i witamin. Sprawdźcie, jakie jeszcze produkty kupicie taniej w Biedronce i do kiedy trwają promocje.

Pyszne, świeże i dobrej jakości wędliny to podstawowy produkt bez, którego wiele osób nie wyobraża sobie kanapek. Wystarczy plasterek dobrej szynki, aby zwykła bułka zyskały całkiem nowy smak. W Biedronce znajdziemy między innymi szynkę ogonówkę Smaczne Wędliny w cenie 1,49 zł/100 g, szynkę od szwagra Krakus za 2,49 zł/100g oraz ćwiartkę z kurczaka wędzona Kraina Wędlin za 0,79zł/100g.

Zobacz również: Kiedy zrobić zakupy świąteczne, aby prezenty dotarły na czas?

Miłośnicy jajecznicy na śniadanie powinny zwrócić uwagę na jajka od kur z chowu ekologicznego goBio w cenie 9,99 zł/10szt. Do tego idealnie sprawdzi się ketchup Pudliszki 500g za, który zapłacimy 3,49 zł/opak. (w przypadku zakupy dwóch sztuk).

Dobrym zamiennikiem ziemniaków podczas jesiennych obiadów będą makarony i kasze. W Biedronce kupimy makaron 12 jajeczny przepiórczy Szlachecki za 1 99 zł/opak. (przy zakupie 3 opakowań), makaron jajeczny niteczki Dobrusia 250g w cenie 0,99 zł/opak. (przy zakupie 3 opakowań), oraz kasza jaglana Plony Natury 4x100g w cenie 1,99 zł/opak. (przy zakupie 2 opakowań).

Sprawdź także: Dzień bez DŁUGÓW. Zobacz, ilu Polaków nie ma problemów ze spłatą zobowiązań

Łosoś to jedna z najbardziej popularnych ryb, możemy przyrządzić go na wiele sposób, z piekarnika, z patelni czy z makaronem. Niestety, jest on również stosunkowo drogi. Na szczęście Biedronka przygotowała w tym tygodniu wyjątkową promocję właśnie na łososia. Za 100 gramów tego pysznego mięsa trzeba zapłacić 4,99 zł. W atrakcyjnej cenie znajdziemy również świeżego pstrąga tęczowego, patroszonego po 1,99 zł/100g oraz filet z halibuta bez skóry Marinero po 4,99 zł/100g.