Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

WIELKANOC promocje w Biedronce. Wielkie rabaty na mięso, wędliny i twarogi, jajko za 25 gr, słodycze i lody za darmo! [GALERIA]

2021-03-29 4:31

To ostatnie dni przed świętami. Czas na wielkanocne zakupy. Wielkie okazje znajdziemy w Biedronce. Wszystkie produkty niezbędne do przyrządzenia świątecznych dań możemy kupić w promocji. O połowę tańsza jest szynka, w dobrej cenie kupimy białą kiełbasę, masło, twaróg sernikowy czy owoce. Za jajko zapłacimy tylko 25 groszy, a słodycze dostaniemy za darmo Warto też kupić za niewielkie pieniądze Coca - Colę

Pamiętajmy - w Biedronce cały czas trwa akcja „Oszczędzaj połowę”. W poniedziałek i wtorek 29 i 30.03. na kartę Moja Biedronka dostaniemy vouchery 50 proc. zapłaconej ceny za wszystkie paczkowane kabanosy marki Tarczyński i wszystkie kapsułki do prania. W środę i czwartek 31.03. i 1.04. będą vouchery świeże pomidory i produkty marki Gillette.

Twardy lockdown. W Biedronce i Lidlu zakupy zrobisz przez CAŁĄ DOBĘ!

Z kartą Moja Biedronka szynkę wieprzową bez kości kupimy za 8,99 zł/kg, ćwiartki z kurczaka za 2,49 zł/kg i białą kiełbasę surową za 7,98 zł/kg. Również z kartą Moja biedronka wszystkie wędliny paczkowane są 25 proc. tańsze. Już bez karty w promocji mamy kaczkę z jabłkami prosto do piekarnika w cenie 7,99 zł, kiełbasę szlachetną - 1,99 zł/100 czy kiełbasę myśliwską. Jak kupimy dwa opakowania po 270 g, to za jedno zapłacimy 6,99 zł. Na świąteczny stół przyda się łosoś wędzony – drugie opakowanie tej pysznej ryby jest 50 proc. tańsze. Nie sposób nie skorzystać z promocji na dobre polskie masło. Z kartą kosztuje 3,33 zł, jeśli kupimy 3 kostki. Kolej na jajka. Najtańsze jest w cenie 25 groszy – opakowanie 30 szt. wielkość M mamy za 7,49 zł. Jajka z chowu ściółkowego – już ugotowane kosztują 6,49 zł za 6 sztuk.

Ostrzejsze limity w sklepach. Jak będą wyglądały zakupy w Biedronce, Lidlu czy Kauflandzie?

 Niezbędny zakup to twaróg sernikowy - marki Vitello kupimy za 4,99 zł/kg, ale są też wyroby innych marek, np. 3- krotnie mielony Maluta za 11,99 zł/kg. Możemy też kupić wyjątkowo tanio ser żółty Gouda w plastrach – tylko 12,99 zł za kg (z kartą) czy serek Almette w cenie 3,19 zł, jak kupimy dwa dowolne opakowania. Polecamy też polskie jabłka za niecałe 2 zł, o złotówkę droższe pomarańcze i gruszki za 3,99 zł. Do sałatek przyda się ogórek zielony – kosztuje tylko 5,99 zł/kg. Na koniec napoje i słodycze. Tu mamy super promocję na produkty marki Lindt – jak kupimy dwa, to dwa następne mamy na darmo, w gratisie też dostaniemy czekoladowego zajączka i trzeciego loda w rożku Marletto. Tańsze jest Ptasie Mleczko – 9,99 zł i czekoladki Merci -10,99 zł, a duża Coca – Cola kosztuje tylko 3,99 zł.

Zobacz galerię najlepszych promocji w Biedronce

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze