Poczta Polska

i

Autor: Poczta Polska Poczta Polska

Wielkie promocje na Wielkanoc na POCZCIE POLSKIEJ! Zobacz, co kupić na święta

2021-03-19 14:27

W placówkach Poczty Polskiej możesz zrobić świąteczne zakupy. Do wyboru jest aż ponad 300 atrakcyjnych pozycji, w tym m.in. artykuły dekoracyjne, wydawnictwa i kartki świąteczne czy ozdoby do koszyczków wielkanocnych. Sprzedażowa akcja Wielkanoc 2021 potrwa w placówkach do 9 kwietnia. Oferta wielkanocna Poczty Polskiej co roku cieszy się dużym zainteresowaniem zainteresowaniem klientów

Okres przedświąteczny to czas wzmożonych zakupów artykułów wielkanocnych. Poczta Polska, poprzez sieć placówek obejmującą ok. 7 600 urzędów, dociera do szerokiego grona odbiorców We wszystkich placówkach do 9 kwietnia możemy kupić najbardziej poszukiwane artykuły wielkanocne, pomocne w przygotowaniach do świąt. W ofercie można znaleźć ponad 50 rodzajów kartek i karnetów dedykowanych Wielkanocy i udostępnionych z myślą o klientach preferujących tradycyjną formę wysyłki życzeń do najbliższych. Szeroka i atrakcyjna, świąteczna stylistyka graficzna, umożliwia wybór najodpowiedniejszej propozycji, zgodnej z indywidualnymi oczekiwaniami.

Lockdown w Polsce. Nie pójdziesz do fryzjera i salonu kosmetycznego?

Znajdziemy też ok. 40 pozycji wydawniczych, artykuły dekoracyjne, poszukiwane w okresie przedświątecznym materiały zdobnicze do samodzielnego wykonania pisanek i kraszanek, świąteczne słodycze, czy wspomniane ozdoby do koszyczków wielkanocnych. Dla najmłodszych odbiorców Poczta Polska udostępnia kolorowanki i tzw. „wydrapywanki” o tematyce wielkanocnej. Ich zadaniem jest pobudzenie kreatywności u dzieci oraz ćwiczenie ich zdolności manualnych. Częścią wielkanocnej oferty są także dedykowane wydawnictwa filatelistyczne, na które czekają nie tylko kolekcjonerzy. Seria znaczków obiegowych „Wielkanoc” – eksponująca oraz promująca tradycyjną sztukę ludową w formie prezentacji pisanek i kraszanek z różnych regionów Polski, kopert FDC (Pierwszego Dnia Obiegu) oraz datowników.

Dodatkowe pieniądze dla pracowników na Wielkanoc! Zobacz, kto dostanie bony na Święta

Warto przypomnieć, że Poczta Polska udostępnia także możliwość przygotowania i wysyłki e-kartki, w tym również wielkanocnej. Można ją wygenerować poprzez platformę Envelo, korzystając z kreatora kartek online. Dzięki platformie (link https://www.envelo.pl/e-kartka) możliwe jest przygotowanie spersonalizowanej kartki z życzeniami zawierającymi np. zdjęcia lub własne prace wielkanocne, lub też skorzystanie bogatej oferty gotowych szablonów życzeń .

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze