Kantor na Mickiewicza

i

Autor: Shutterstock, Sebastian Wielechowski/Super Express, Twitter.com/WojewodkaMarcin Kantor na Mickiewicza

Willa Kaczyńskiego zamieniona na kantor! Szokujący wpis byłego wiceprezesa ZUS

2022-07-07 14:31

Były wiceprezes ZUS Marcin Wojewodka wrzucił na Twittera niespodziewany wpis, w którym znalazło się zdjęcie domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Fotografia została podpisana jako "Kantor na Żoliborzu. Tutaj kupisz euro po 3 zł", czym autor nawiązał do ostatniej, głośnej wypowiedzi prezesa PiS.

Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego o "euro po 3 zł" zdenerwowała nawet byłego wiceprezesa ZUS

Marcin Wojewodka to radca prawny, założyciel Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy i wiceprezes zarządu Instytutu Emerytalnego, a w latach 2016-2017 członek zarządu ZUS. Wygląda na to, że nawet jemu puściły nerwy po ostatniej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który rzucił odważnym stwierdzeniem dotyczącym realnej wartości waluty euro.

No przecież w Niemczech euro nie jest warte więcej niż trzy złote, nawet jest mniej warte, a nie tam 4,50 zł czy prawie pięć - powiedział prezes PiS podczas spotkania z wyborcami w Białymstoku.

Pieniądze to nie wszystko - Rafał Baniak

Dom Jarosława Kaczyńskiego zamieniony w kantor. "Tutaj kupisz euro po 3 zł"

Nie będziemy odsyłać Jarosława Kaczyńskiego do aktualnego kursu walut, ale z kolei Marcin Wojewodka nie zamierzał gryźć się w język i "zamienił" dom prezesa PiS w kantor. W zgryźliwym wpisie polecił się pośpieszyć, bo promocja na euro w cenie 3 zł jest "ograniczona w czasie". 

Kantor w Warszawie gdzie Euro po 3 zł kupić można. ul.Mickiewicza. Śpieszcie się. Promocja ograniczona w czasie! Zapraszamy - czytamy we wpisie byłego wiceprezesa ZUS.

Z wpisem Marcina Wojewódki najwyraźniej zgodzili się senator Koalicji Obywatelskiej Adam Szejnfeld i posłanka na Sejm Platformy Obywatelskiej Marzena Okła-Drewnowicz, bo oboje udostępnili Tweeta na swoim profilu. A może chcieli zachęcić obywateli do skorzystania z oferty "kantoru"? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

Sonda
Czy euro jest warte 3 zł?

Rośnie inflacja i stopy procentowe. Jak długo jeszcze?

Włącz podcast i poznaj najnowsze prognozy!

Listen to "Tak źle było ostatnio w 1997 r. Co dalej z inflacją?" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze