Znicze, Wszystkich Świętych, Cmentarz

i

Autor: Getty Images/Avalon_Studio

Znicze za darmo

Wszystkich Świętych 2022. Dyskonty rozdają znicze! Sprawdź warunki promocji

2022-10-22 7:58

Dzień Wszystkich Świętych obchodzimy we wtorek 1 listopada. W sklepach mamy wprawdzie duży wybór zniczy, ale drożyzna nie ominęła produktów, które położymy na grobach naszych bliskich. Ceny są dużo wyższe niż rok temu, dlatego warto skorzystać z promocji. W sobotę 22.10. Biedronka i Kaufland rozdają znicze za darmo. Zobacz, jak je dostać.

Promocja w Biedronce - nawet 5 zniczy za darmo

Znicze w tym roku są drogie, inflacja spowodowała, że podrożały nawet o kilkadziesiąt procent, w zależności od rodzaju. Zakupów zniczy nie warto odkładać na ostatnią chwilę, na straganach przy cmentarzach będą kosztowały krocie. Na ratunek mamy promocje w dyskontach. Tylko w sobotę 20.10 możemy znicze dostać za darmo w Biedronce i w Kauflandzie. Zdecydowanie trzeba się pospieszyć

Zasady promocji w Biedronce są proste. Przy zakupie czterech produktów (na jednym paragonie) z kategorii znicze z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki otrzymasz rabat o wartości najtańszego produktu. Rabat rozkładany jest proporcjonalnie na wartość wszystkich produktów promocyjnych i zostanie naliczony przy kasie. Limit dzienny: 20 sztuk (5 produktów gratis) objętych promocją na kartę Moja Biedronka. W promocji nie biorą udziału wkłady do zniczy. . Asortyment może się różnić w zależności od sklepów, a pełna lista produktów dostępna jest na biedronka.pl.

Kaufland – promocja na znicze 3+1 gratis

Również tylko w sobotę 22.10. znicze za darmo możemy dostać w sklepach sieci Kaufland. Promocją 3+1 gratis objęte są wszystkie znicze szklane. Rabat o wartości najtańszego produktu zostanie naliczony przy kasie. Promocja nie łączy się z innymi promocjami prowadzony przez Kaufland.

Znicze gratis w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe/Biedronka Znicze gratis w Biedronce
Sonda
Gdzie kupujesz znicze?
Tańczące z Promocjami 18.10.22
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze