Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

i

Autor: Materiały prasowe Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

Wyjątkowa oferta Biedronki. Do zgarnięcia 100 tys. zł. Zostało niewiele czasu

2021-03-10 14:27

To wyjątkowy projekt sieci Biedronka, mający na celu popularyzację czytelnictwa wśród najmłodszych. Konkurs skierowany jest do debiutujących pisarzy i ilustratorów, których zadaniem jest stworzenie książki dla dzieci w wieku 4-10 lat. Zwycięzcy konkursu, czyli autor najlepszego tekstu oraz autor ilustracji do niego, otrzymają po 100 000 zł nagrody każdy.

Piórko to największy konkurs na książkę dla dzieci w Polsce, organizowany przez Biedronkę. Mogą w nim wziąć udział osoby pełnoletnie, które nigdy nie publikowały swoich prac w książkach, czasopismach lub e-bookach oznaczonych numerami ISBN lub ISSN. Zadaniem debiutujących pisarzy i ilustratorów jest stworzenie książki dla dzieci w wieku 4-10 lat. Nabór prac do Piórka rozpoczął się 11 lutego i potrwa do 22 marca. Do wygrania nawet 100 tys. zł. i gwarancja, że książka pojawi się w sklepach Biedronka w całej Polsce.

W Konkursie zostaną przyznane nagrody w dwóch kategoriach:

  • w kategorii tekst - dla autora najlepszej pracy literackiej dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat;
  • w kategorii ilustracje - dla autora najlepszych ilustracji do pracy literackiej dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.
Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł

Książka trafi do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy. Prace nadesłane do Piórka mają chwytać za serca nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych jurorów. To osoby ze świata literatury, sztuki, mediów i filmu. W tym roku prace będzie oceniał m. in znany polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy.

Prezes NBP o kredytach frankowych. Mocna deklaracja

Konkurs Piórko od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem debiutujących twórców i najmłodszych czytelników. Prace konkursowe z poprzednich edycji, czyli sześć książek, trafiło do ok. 320 tys. polskich domów. W samym tylko 2020 roku Biedronka sprzedała ponad 74 tys. książek z serii Piórko. Do konkursu zgłoszono łącznie w tych latach 22 tys. prac.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany